Wpis z mikrobloga

@Imperator_Bazantow: przeciez tu nie chodzi o to ze wiedzmin jest jakis prawacki XDD chodzi o to, ze zamiast trzymac sie materialu zrodlowego i pokazac rasizm w wiedzminie taki jaki byl - miedzy ludzmi i nieludzmi, to pani scenarzystka probuje wprowadzic czarnoskory postaci "zevy wszyscy byli reprezentowani" co rozbije spoknosc swiata. Bo skoro mordujemy elfy bo maja inny ksztalt malzowiny usznej no to co, czarnoskorym odpuszczamy ? No a jak zacznie
  • Odpowiedz
@Kamelot: Ja cię naprawdę podziwiam, że ty się w moim komentarzu doszukałeś takich rzeczy, nie patrząc chociażby na to, że niżej zaplusowałem komentarz mokrego snu. Zresztą, uczepiłeś się jedynie prawactwa i sobie resztę dopowiedziałeś, co tylko potwierdza moją tezę o percepcji selektywnej.
  • Odpowiedz
@Imperator_Bazantow: bardziej odpowiadałem na ten post w kontekście całego wątku niż tylko twojego postu. Zarzucanie, że niechęć do wrzucania czarnoskórych, czy innych wątków dodatkowych mających zapewnić odpowiednią wymowę ideologiczną jest prawactwem jest idiotyczna. Zarzuca się także osobom niechętnym takim zmianom wobec materiału źródłowego że wyobrażają sobie Wiedźmina jako jakies konserwatywne dzieło, podczas gdy taki zarzut jest niesłuszny bo wiadomo, że mamy tu wszystko - homoseksualizm, rasizm, wątki emancypacyjne nawet. Tylko
  • Odpowiedz
@Kamelot: To jak nie piszesz do mnie, to po #!$%@? mnie wołasz. I prawaki, i lewaki mają ból dupy, i jedni i drudzy się przekrzykują, które ma rację, zupełnie odbiegając od sensu prozy. Pierwsza część twojej aktualnej wypowiedzi w ogóle się nie tyczy mnie tylko @jokefake
  • Odpowiedz
@jokefake:
Choćby i wierzenia, zabobony, ogólny klimat wsi, co by nie mówić na pewno nie są to klimaty Afryki czy Azji.
Te słynne murzyny biegają może w Zerikanii, do której nikt się nie zapuszcza, w Sadze była bodajże jedna ciemnoskóra postać, w opowiadaniach te dwie Panie od Hrabii Trzy Kawki, a to i tak były tylko bardzo krótkie epizody więc można powiedzieć, że w "Wiedźminie" murzynów nie ma.
  • Odpowiedz