Wpis z mikrobloga

Zrobię #pokazmorde bo z racji na #cedrikpisze i tak nie jest to anonimowy profil i wcale go tak nie prowadzę, by był anonimowy. Ale pytanko mam do Wykopowych spacjalistów w dziedzinie #wlosy - pewnie do #rozowepaski w szczególności. No więc... dbanie o włosy cienkie i mające tendencje do wypadania. Generalnie się za bardzo tym nie interesowałem, ale trzydziestka się zbliża a... okoliczności się znów zmieniły bardziej na #zwiazki i postanowiłem o siebie trochę zadbać, dla odmiany.

Odpowiedzi bym ściął włosy nie przyjmuję, #rozowypasek mnie tak lubi i ja siebie też, więc sorry, ale "dupa cicho".

PS
Tak, te 2000+ książek za mną to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_uUrcu1iMb9NAlh21ken4Tf2tY3WudZhb.jpg
  • 26
@pifpafiara: Nie pomogłaś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Też na to wpadłem i zostałem zasypany różnymi topkami, uwagami i artykułami a w każdym inne mądrości. Więc się wycofałem rakiem i chciałem popytać ludzi, a nie copywriterów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cedrik: próbowałeś prądy d'arsonwala (urządzenie na allegro kosztuje nawet 80 zł). Olejek rycynowy wraz z żółtkiem oraz wit E - smarujesz głowę na noc, czepek, rano myjesz. Dwa razy na tydzień.
Jedź chlorellę :p Możesz jeszcze myć włosy kawą (z fusami lub bez, byleby wypłukać), szamponem z kawą (ale tym org. z Niemiec), myć w orzechach piorących.
Problem zniknie jak zaczniesz stosować coś wewnątrz :p suple z biotyną, wit comp. B