Wpis z mikrobloga

@trapist_e Grałem kilka dni temu u znajomego na Explorerze Gibsona, ale takim amerykańskim prosto z usa, jakis koles kupil w usa i później przywiózł do polski i trzymał w szafie wiele lat, znajomy ją kupił od niego. Brzmi zajebiscie nawet na takim gownie 15 watowym, ale dla mnie to za mało

Patrz jakie cuda mozna wyprawiac na aktywnych pickupach + floydrose
@trapist_e a masz ciekawy tekst

Tl;dr struny są blokowane w floyd rose przez imadła z dwóch stron, dzięki temu gitara trzyma strój jak uzywa sie wajchy, można również wajchowac w górę i w dol

Główna różnica polega na tym, co wymyślił uwieczniony w nazwie Floyd Rose. A wymyślił, że struny nie będą zaczepione za pomocą tych wałków a z drugiej nie będą owinięte na kluczach. Zamiast tego z obu stron są one
@s0ma @Kaijot gram 6 lat. Zanim cos kupie muszę sie mocno zastanowić, wiec jeżeli będę kupował to raczej pod koniec tego roku najwyzej, na swieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W ciemno tez strach kupować, nie ma jeszcze recenzji
@Wrath_of_the_Tyrant Mi się cholernie podoba .Strandberg* co plini na niej gra, bardzo lekka i opatentowany gryf w kształcie trapezu

Ale 8-10k pln to calkiem #!$%@? cena, za ten hajs mozna miec dużo lepszego (w brzmieniu) kiesela customowego, mozesz wybrac w kieselu jakie chcesz pickupy i oni Ci go wstawią i dopasują

A music Man kojarze, ale to nie jest warte swojej ceny, gitara nie brzmi tak dobrze :(
@Helsantonio_Montes: Ja kasy na gitarę nie żałuje, choć gwiazdką rocka nie jestem, ale po prostu coś od życia mi się należy i szukam różnych dźwięków, każda gitara na dobrej lampie brzmi inaczej.

Ale tak naprawdę do domowych warunków czy garażowego grania z kumplami co weekend żeby wyrwać się z domu to nawet taka za 2k starczy byle by miała jakieś emg 81 (tzn zalezy co grasz ja mówię o death metalu)