Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 935
#!$%@? co te reklamy to ja nie. Właśnie leciała reklama leku Ibufen. Madka w reklamie skarżyła się że jej dzieci nie chcą brać leków, starszy syn nie chciał syropu a młodsza nie chciała brać tabletek. Wiecie jakie jest jej rozwiązanie? Dać dziecku czopki. No już widzę jak dziecko które nie chciało wypić syropu uśmiechnięte nadstawia dupala po czopka.
#boldupy
  • 19
@vegaushp: czopki to dobry gej test dla syna. Jak nie będzie miał nic przeciwko to jest problem.

Ja przy czopku wiedziałem, że moja dupa niczego większego w niej nie zniesie, więc zostałem skazany na bycie heteroseksualnym, białym mężczyzną.
czopki to dobry gej test dla syna. Jak nie będzie miał nic przeciwko to jest problem.

Ja przy czopku wiedziałem, że moja dupa niczego większego w niej nie zniesie, więc zostałem skazany na bycie heteroseksualnym, białym mężczyzną.


@SobanDELUXE: co

W jakim wieku mama wkładała ci czopki w pupę? Z tego co kojarzę pociąg seksualny u chłopców pojawia się w wieku 12-14 lat, więc jeśli mama wkładała ci palucha w dupkę kiedy
@vegaushp: my w 6 klasie podstawówki myśleliśmy, że zwrot "walić konia" oznacza dosłownie walić penisem o udo albo brzuch i nawet pamiętam, że w 2 klasie gimnazjum jeden kolega nadal tak myślał i mieliśmy z niego bekę przez tydzień XD

No ale to były czasu Internetu przez modem i pierwszych stron na WAP (co kosztowało majątek). Może późniejsze roczniki z lepszym dostępem do Internetu lepiej ogarniały te sprawy xD
@vegaushp widziałam reklamę i nie ma tam mowy o tym by ZAMIAST syropu/tabletek dać czopki. Jest to raczej pokazane jako ewentualność choć nie zmienia to faktu, że bardziej odczułam wtf gdy grupa madek w sposób totalnie sztuczny i wymuszony kiwa głową nad cudownością i innowacyjnością "leku"
No ale to były czasu Internetu przez modem i pierwszych stron na WAP (co kosztowało majątek). Może późniejsze roczniki z lepszym dostępem do Internetu lepiej ogarniały te sprawy xD


@sing: a myślisz, że dzieci 11-12 letnie przed erą internetu nie znały masturbacji? Znanie na to roznych zwrotow to osobna sprawa
@sing: w 4 klasie próbowałem pierwszy raz, ale było średnio. Potem w 6 jak wjechały gotowe na wszystko i Eva Longoria to odkryłem swoje ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co nie zmienia faktu, że cycuszki podobały mi się od lat dziecięcych.
@vegaushp: Jakie to jest #!$%@? smutne, zabronili reklamować wódki w TV więc zamienili nasze społeczeństwo w lekomanów. Dzieciak nie chce przyjmować leków przeciwbólowych ? No to ogień! Jak nie przez buzie to przez dupe wejdzie !(,)
@vegaushp: Moim faworytem wśród reklam jest zdecydowanie reklama suplementu na kości dla starszych osób, gdzie mała dziewczynka z uśmiechem na ustach mówi "Moja babcia nie pęka!" ( _) ...No ku*wa umieram za każdym razem :-D