Wpis z mikrobloga

Pan @Mehqods już ostatnio był ostrzegany, że jego zachowanie jest balansowaniem na granicy - tym razem nie atakował pojedynczego użytkownika a organizował krucjatę przeciwko ich grupie - stąd ban.

#oswiadczenie
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciejkiner: Chodzi o jakieś wartości, 2k wpisów na mirko to bardzo duża liczba oznaczało to, że użytkownik dużo się udziela i wypowiada, niewiele osób przekroczyło próg 1k wpisów, osoby które przekroczyły często pisały głupoty a często coś mądrego tylko przy tylu wpisach taki użytkownik był rozpoznawalny i można było łatwo określić czy zwykł← śmieszek czy ktoś kto pisze ciekawie. A teraz przychodzi użytkownik x i ma nagle 5k wpisów i
  • Odpowiedz
lol, buldupy że ktoś dostał odznakę na jakimś tam portalu do profilu która mu absolutnie nic nie daje oprócz tego że jest. jaki żal .__.

wykopki znowu przechodzą samych siebie :o
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Nie korzystałem z blipa, nie rozumiem hejtu pod jego adresem ale przejrzałem komentarze @Mehgods i nie widzę szczerze mówiąc powodu dla którego miałby być uciszany banem. Nie podobają mu się zmiany to wrzucał na ten temat bardziej lub mniej śmieszne wpisy. Konkretnie za które poleciał? Nie znalazłem takich w których ewidentnie by blipiaków obrażał.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: wtrącę się, bo widziałem, że o badgach i statystykach było gadane ;)

Nowi użytkownicy z Blipa powinni mieć 0 wpisów na wykopowym koncie. Tyle. A jeśli już koniecznie musza mieć, to powinny być liczone jako wpisy prywatne, a więc odznaczenia powinny być przyznawane za wpisy napisane "od teraz".

#wypokseriousbusiness
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Widać że są równi i równiejsi. Ludzie pracowali kupę czasu na czarnego mirka i przyjdzie taki spamer z blipa co będzie miał go za darmo. Odznaczenie to nagroda za wkład w wykop dlatego nie dziwię się że ktoś ma problem z tym że nowy ma coś za frajer.
  • Odpowiedz
Ten pierwszy wariant ma taką wadę, że to zmiana zasad w trakcie gry i Ci co dostali badga a teraz go stracą poczują się oszukani.


@maciejkiner: A liczenie wpisów spoza wykopu to nie jest "zmiana reguł w czasie gry"?
  • Odpowiedz