Wpis z mikrobloga

Podobno najłatwiej się awansuje supportem. No cóż, ciężko jest nawet jak starasz się pomóc. 30 minuta, warwick bez butów, zed ściąga mnie na jednego skilla. Warwick uniósł się honorem i nawet jak napisałem żeby kupił buty to olał sprawę i wolał mówić, że to ja nie robię wizji i nie pomagam
Co ja mam jeszcze zrobić? mirki help (,) może ktoś chce pograć?

#leagueoflegends
Prawilny_ - Podobno najłatwiej się awansuje supportem. No cóż, ciężko jest nawet jak ...

źródło: comment_c7HZjneG20Xxi8Fr1kmaH8KlJf1WEIl5.jpg

Pobierz
  • 24
@Prawilny_: nie rozumiem, czemu ludzie w tej grze mają taki opór grałem w nią chyba przez 5 sezonów i ciężko było wbić coś powyżej d1 albo diamentu. Bo dawniej nie było tierów. Ta wymarzona przez wielu ludzi platyna to tydzień grania. Po drugie, żeby w takiej dywizji niskiej coś ugrać powinieneś grać postacią, która ma jakiś wpływ na grę a nie soną która w lejcie rzuci ulti i nic więcej nie
@yarapen: Wiem wiem, ja to wszystko rozumiem, że soną nie mam takiego wpływu na grę bo w late jestem po prostu gównem, soną grałem teraz 2 raz bo w early mam jeszcze szansę coś zrobić no ale nie wykorzystaliśmy tego. Problem w tym, że co druga gierka taka jest, gościu raz się #!$%@? i od razu piszę gg potem trolluje i feeduje. Masakra jakaś
@yarapen: Platynę się dostaje po 10 placementach.
Nie każdy jest tak dobry jak ty. Są ludzie, którzy nie wbiją wyższego ELO, bo nie potrafią i nie będę potrafić.

Niech się ludzie w końcu nauczą, że każdy ma swoje ligowe problemy i może być smutny, bo przegrał promo do srebra piątego, bo srebro to jego cel.

@Prawilny_: Supportem wcale nie jest tak łatwo. Znaczy, jak jesteś dobry, to pewnie z każdej
@Jackol_: @eyd1: No dobra ja to wszystko rozumiem. Nie miałem też na myśli, że będę grał supportami i każda gierka to win albo, że będzie łatwo. Możecie mi chociaż polecić jakąś stronę o ile taka jest gdzie będę mógł zobaczyć co jest dobrą kontrą na daną postać?
@Prawilny_: http://www.lolcounter.com/ kiedyś był przyzwoity nie wiem jak teraz
osobiście polecam pickować sytuacyjni:
-jak jesteś pierwszy to coś bezpiecznego na czym czujesz się penie przeciw wszystkiemu
-jak ostatni to bardziej pod team jak brakuje inicjacji to inicjacje, kiedy tanka to prowizorycznego tanka, jak mają team pod wbicie to jakieś janne, czy żabę na asasynów

nie nastawiał bym się za bardzo pod kontrowanie, bo jako support grasz bardziej pod team niż wokół
@Prawilny_: #!$%@? kolesiowi ze nie kupil butow, samemu kupujac... #!$%@? buty i nie zmieniajac trinketa xD
I poszedles sie wyzalic widzac drzazge w oku WW, a nie widzac belki w swoim.
Daje 2zl ze jestes jedna z osob piszacych "noob jungler no gangs!!!!11" i nie wyjdziesz z silvera. Taki mamy klimat ^_^
@Prawilny_: o cholera, jak zacząłem się bawić supportem(zeby nie brać tylko lux/velkoza na auto filmu) to zrozumiałem że największe gówno to junglerzy z mojego teamu. Jak sami nie wygramy Lini to nie co liczyć na garnki bo prędzej nafeeduje niż pomoże
@reett: a komu chcesz ardenta składać? jhinowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jinx sporo czerpie z niego, zwłaszcza, że ta grała z LT ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale chyba lepszy byłby pierw chalice i redemption/ moze jakis locket. Co do butów to niegłupi wybór, i przy dominacji można sobie pozwolić bo sona ma chore bazówki i pene zawsze na propsie, ale w tej grze
@NexciaK: Tak dokładnie potem płacze całą gierkę proszę wszystkich o reporta i cisne po matkach że są #!$%@?. Proszę Cię idź #!$%@?ć gdzie indziej bo Twoje przypuszczenia to o dupę rozbić. Nie znam się na tyle na tej grze żeby wiedzieć dokładnie co i jaki item mam kupować żeby było dobrze. Wcześniej nawet pytałem o stronę która pomogła by mi w wyborze bohaterów a itemy często wzorowuje z champion.gg. Nie ma