Wpis z mikrobloga

@Ciuliczek: ale co to za roztaczanie jakiegos pola silowego wokol niej bo „odnosi sukcesy w czyms” xD. Jakby to mialo niwelowac jakakolwiek opinie na jej temat. Najgorsza z mozliwych argumentacji.
  • Odpowiedz
Poza tym znajomość angielskiego na takim sportowym poziomie jak mistrzostwa świata i inne mityngi lekkoatletyczne jest raczej wskazana.


@georgie_paolo: Ona jest od biegania, a nie od mówienia w innych jezykach. Biorąc pod uwagę, że uczy się pewnie języka w szkole, to jak większość równieśników pewnie sobie nie radzi w praktycznej konwersacji.
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji top kek. Chyba Twoich rówieśników. Każdy gimnazjalista odpowiedzialby na pytania zadawane przez redaktorów sportowych. Szczególnie że jak nauczysz się schematu kilku zdań lub jedną regułką odpowiesz na wszystko. Biorąc na tapetę ostatnie wydarzenia: 'to był dobry bieg, byłam w formie i jestem zadowolona bycia 30 zawodniczka na świecie XD'
  • Odpowiedz
  • 7
@Dziki_Odyniec zrobiła sobie brudnopis ze skóry. swoją drogą polecam obejrzeć wywiady z nią, żeby zobaczyć jaka jest tępa. a olimpiada pokazała jaki prezentuje poziom. to media uważają ją za mistrzynie świata, bo wygrała coś na halowych zawodach w Polsce
  • Odpowiedz
@georgie_paolo: No tak, bo polska szkoła daje takie podstawy osłuchania w praktyce, że każdy gimnazjalista staje się alfą i omegą konwersacji między ludzkich. Dziwnym trafem zawsze osoby w moim otoczeniu, które nie miały kontaktu z żywym językiem i lansowały się na pro zaznajomione z językiem, zawieszały się po jednym zadanym pytaniu przez obcokrajowca. Top kek z ciebie.
  • Odpowiedz
  • 1
Łaska portalu ze śmiesznymi obrazkami na pstrym koniu jeździ, pamiętam jak jeszcze nie tak dawno wszyscy niemal d--y by jej nie wylizali jala to ona wspaniała i zajebista, teraz ją od karyn wyzywają XD
  • Odpowiedz
@4kroki: po czym ty niby stwierdzasz tę jej patologię? xD Laska ma lekkiego świra, ale raczej pozytywnego, w wywiadach nie p------i tych super poprawnych, wygładzonych formułek, którymi zazwyczaj sportowcy nam serwują, mówi co jej ślina na język przyniesie, co niektórym może się podobać, a niektórym nie, wysławia się poprawnie, nie jest jąkadłem jak Żyła, który, hehe, nie potrafi sklecić jednego zdania, ale nie, Żyła to ma nawet licencjat przecież, polska
  • Odpowiedz
@Harmonijka: Za każdym j-----m razem ten sam argument "hurr durr kto tak mówił, ja nic nie mówiłem, wiesz ilu ludzi siedzi na portalu ze śmiesznymi obrazkami?" XD No ok, nikogo osobiście nie oznaczę co jej wchodził najpierw w dupę a teraz wyzywa od karyn, nie będę odkopywać postów sprzed roku ale jeśli twierdzisz, że to tylko kwestia "innych użytkowników" to oszukujesz samego siebie.
  • Odpowiedz