Wpis z mikrobloga

@Szypec: Dziewczyna jasno mówi czego szuka, nie zataja faktu, że posiada dziecko. Co jest źle mirki? Zapewne zdarzyła się wpadka, chłopak #!$%@?ł i dziewczyna chce sobie ułożyć życie, a wy już musicie kręcić bekę.

@andrzejobiad Skąd wniosek, że ojciec dziecka #!$%@?? Równie dobrze to ona mogła #!$%@? od niego. Albo go zdradzala i ja kopnął w dupe. Albo to pozostałosc po jednorazowym seksie z randomem. Można tak sobie spekulować.
le jest różnica, pomiędzy stłuczką samochodową albo oblaniem egzaminu, a zrobieniem nowego człowieka.


@TJMonster: z punktu technicznego niewielka. Jest to albo brak myślenia z wyprzedzeniem o konsekwencjach albo efekt zdarzenia losowego. Oczywiście są to mocno, mocno inne sytuacje ale tak samo "łatwo" jest o nie trzy.
I nie, antykoncepcja może nie zadziałać.

A co do wyboru partnera to poczekamy aż cie któraś partnerka zdradzi a potem utniemy ci rękę. Co ty
większość chłopów ma na to #!$%@?, nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto odmówiłby randki, a co dopiero seksu tylko dlatego, że laska ma dziecko.


@InspektorDupa:
a) przeczytaj może mój psot do końca, bo skończyłeś gdzieś na początku, podskoczyłeś z radości, ze masz ripostę i pominąłeś ważne części
b) facet odmówi randki albo zwłaszcza seksu tylko jak laska jest szkaradnie brzydka/brudna/chora/upośledzona. A i to nie wszyscy. Nie mówiłem o tym, a
@Szypec: Sroga spekulacja i nadinterpretacja z tym memem (zresztą jak w większości komentarzy tutaj), gdzie ona niby rzuca takie teksty w tamtym opisie? Pisze tylko o odpowiedzialnym facecie i od razu zaznacza, że nie chce być utrzymanką, więc tym bardziej nie widzę sensu się nad nią pastwić.
Poza tym nie widzę, jak akurat pójście na wagary z matmy prowadzi bezpośrednio do posiadania małego Kaspiana. XD Chodziłam swego czasu na wagary i
@ediz4: po pierwsze - co Ty prawaku konserwo możesz wiedzieć w temacie wydawania potomstwa na świat, przecież Ty przynajmniej teoretycznie powinieneś o seksie myśleć tylko po ślubie. xD zdecyduj się, czy masz poglądy konserwatywne, czy tylko udajesz. xD po drugie - jako taki przeciwnik aborcji i zwolennik rodziny chyba powinieneś najlepiej wiedzieć, że dziecko nie jest końcem świata, a wręcz w twoim wypadku powinno być darem od boga. xD Ty natomiast,
nie chcę Cię martwić, ale argumentów o "białorycerstwie" używają tylko i wyłącznie ludzie upośledzeni społecznie, którzy całą mądrość o związkach i dzieciach czerpią ze swoich kółek wzajemnego lizania się po fiutach


@InspektorDupa: znaczy był dziś post o tym, ze facet powinien wspierać emocjonalnie kobietę, adorować a w druga stronę to już w sumie nie ma potrzeby. I jak to on nie uwielbia skakać wokół kobiet. Ale to było na wykopie i