Wpis z mikrobloga

ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebieski mi się oświadczył, to gupio bym się czuła z tym, że ja dostaję pierścionek, a on ode mnie nic
I wygląda na to, że jestem w tym przeświadczeniu prawie, #!$%@?, samiuchna jak ten palec XD pierwsza strona na jakimś forum dla kobiet i od razu: "Najwiekszym prezentem dla naszych przyszlych jestesmy przeciez MY" albo "Kobieta dostaje pierścionek a mężczyzna kobietę :) Przecież jesteśmy bezcenne, więc panowie powinni być zadowoleni :)"
XDDD
najpierw lochy cisną na zaręczyny i śluby, a później, że to one same są takim skarbem, powtarzam SKARBEM, dla mężczyzny, on ma się starać tutej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tu nawet nie chodzi o równouprawnienie czy inne #!$%@?, ale o podejście, że ja muszę też umieć dać coś od siebie, a nie tylko leżeć, pachnieć i czekać na diamenta XD i w sumie fajna pamiątka by była :)
moje pytanie teraz: macie jakiś pomysł na prezent na taką okazję? pierścionek odpada, na taki zegarek jaki chciałby, nie stać mnie, ale tak coś ok. 500cbl było by oki :) #zareczyny #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski

Meyru - ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebies...

źródło: comment_N0DcnX709qWlfj6sg6DF1vRk4tGVClBx.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
@Meyru: eh to prawda. Jakies 2 godziny temu w pracy rozmawialem z rozowymi ba temat zareczyn. Powiedzialem ze w zamian za pierscionek tez bym chciał nie wiem , niech bedzie ze zegarek. A one ze to rozowa jest dla mnie prezentem, ze to ona bedzie nosc i urodzi dziecko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Meyru pomysł fajny, tylko wtedy musicie mieć "termin" kiedy nastąpią zaręczyny, a to raczej niespodzianka.
Chyba, że po prostu będziesz na to przygotowana i będziesz mieć pod ręką w razie w, to pomysł świetny :)
  • Odpowiedz
"Najwiekszym prezentem dla naszych przyszlych jestesmy przeciez MY


@Meyru: IMO w ten sposób kobiety same się uprzedmiotawiają, ale kiedy jest to im (nomen omen) na rękę to przecież TRADYCJA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meyru nie wiem czego cię dupa boli. To tradycja a tradycyjnie to facet cię wybiera i stara się o ciebie i przekonuje do małżeństwa z nim. Ja wiem ze teraz równouprawnienie. Jednak nadal jestem pewny, że ty byś się mu się nie oświadczyła, więc I tak #!$%@?. A gdyby była taka równość to każda laska by się oswiadczala, bo one chcą ślubu.
  • Odpowiedz
przynajmniej 75% pensji przyszłego narzeczonego


@rdza: chyba wśród plebsu, tradycja przekazywana przez biurwy z pokolenia na pokolenie brzmi jasno, trzykrotność pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 3
@Meyru A ja w ogóle jestem przeciwna idei oświadczyn możliwych tylko od mężczyzny. Ale mój się uparł, że to on chce, więc ustąpiłam ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie idea zegarka zamiast pierścionka jest całkiem interesująca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Meyru: kup za te 500 ethereum i poddaj się nurtowi. Przecież facet nie zwróci uwagi na to że nie dałaś mu niczego tytułem zaręczyn. Przyholduj walutę 10 lat i wtedy będzie spora niespodzianka. #kryptowaluty
  • Odpowiedz
@Meyru: jako facet, który jest za partnerstwem i równouprawnieniem źle bym się czuł gdybym w ramach moich oświadczyn dostał prezent od narzeczonej ("bo się należy"). Tu jednak trzeba dać facetowi być samcem alfa ;) Ale coś od narzeczonej, co by upamiętniło ten dzień na całe życie - na pewno byłoby bardzo miłe. I tutaj - zdecydowanie coś, co jest trwale piękne - zegarek, spinki do mankietów, sygnet...lub coś, co dla
  • Odpowiedz
  • 1
@rdza O ile pamięć mnie nie myli twoja koleżanka zbyt odkrywcza nie jest bo to i podobne bzdury pokroju że kamień w pierścionku to musi być koniecznie diament(najbardziej przepłacony węgiel ever) to efekt prowadzonej wiele lat temu propagandy przemysłu jubilerskiej której celem było podbicie wartości diamentów właśnie.
  • Odpowiedz