Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu Friends przecież ten serial jest do bólu nieśmieszny, jakieś żarty o seksiku hehe, śmiech z puszki co drugą wypowiedź. Chyba trzeba być 100% normikiem żeby lubić ten serial
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem fenomenu Friends przecież ten serial jest do bólu nieśmieszny, jakieś żarty o seksiku hehe, śmiech z puszki co drugą wypowiedź. Chyba trzeba być 100% normikiem żeby lubić ten serial


@Monoire: Bo was, dzieci, śmieszą jakieś gówna bez polotu. Po prostu żyjecie w innej rzeczywistości. Nie macie odniesienia i trudno wam zrozumieć lata 90-te. Takie były realia. Poza tym to serial komediowy. Mocno przekoloryzowany i czasami infantylny. Jedno co
  • Odpowiedz
@aegypius: Friends nie jest zły, ale ze świeżością miało niewiele wspólnego. Tym bardziej, kiedy przed nim powstał już Seinfeld (który popularnością bił Przyjaciół na łeb, na szyję i nie rozumiem czemu nie puścili go w Polsce - najlepszy sitcom wszech czasów wg mnie), Cheers, Frasier i Taxi.
Przyjaciele to takie trochę (choć na pewno lepsze) The Bing Bang Theory tamtych czasów.
  • Odpowiedz
Właśnie sobie odpaliłam Przyjaciół i rzeczywiście te dowcipy są w opór czerstwe. Żarciki typu hehe Ross całował się z mamą Chendlera, ale Chendler się wkurzy ale będą jaja hehe Monika i Chendler chcą się poruchać, ale Joey im przeszkadza no zrywać boki. Nie wiem, czy moje trzy dychy to wiek w którym powinno mnie to śmieszyc. Moi rodzice kochają tego gniota, kupili sobie nawet wszystkie sezony na DVD i oglądają na zmianę
  • Odpowiedz
Proponuje sięgnąć dalej... czy kogoś śmieszą wygibasy Flipa i Flapa lub podrygiwania Charlie Chaplina? Jak ludzie mogli na to chodzić do kina! To takie sztuczne i nienaturalne.... Każda epoka ma swój klimat, swoje żarty, swój styl.
  • Odpowiedz
@Monoire też nie rozumiałem gdy widziałem tylko kilka wyjętych z kontekstu scen lub odcinków ze środka. On zaczyna bawić z każdym kolejnym oglądanym od poczatku odcinkiem, gdy poznajesz "przyjaciół" jak swoich.
  • Odpowiedz
Ten serial jak juz sie oglada to tylko w wersji angielskiej. Obejrzalem caly po ang i fajnie sie ogladalo. A z lektorem badz dubinggiem to masakra jakas.
  • Odpowiedz
@Boomak:
Blok ekipa to tak średnio, ale kawałki Cypisa tak xD. Szanuję go nawet, że był w stanie popchnąć wulgarność w tekstach muzycznych dalej niż Gang Albanii.
  • Odpowiedz
jak ktoś ocenia Przyjaciół na podstawie tylko pierwszego sezonu, to rzeczywiście nie jest jakiś wybitnie śmieszny. Z czasem się rozkręca. Dla mnie to najlepszy sitcom, sympatyczne postacie, fajny klimat
  • Odpowiedz