Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu Friends przecież ten serial jest do bólu nieśmieszny, jakieś żarty o seksiku hehe, śmiech z puszki co drugą wypowiedź. Chyba trzeba być 100% normikiem żeby lubić ten serial
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Monoire: zapominasz o podstawowej kwesti

ten serial rozpoczynał się... 24 lata temu
gdy 80% wykopków nie istniało jeszcze

w tamtych czasach była to nowość i fenomen jak najlepsze najnowsze seriale netflixa teraz
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: no ja nie latam i nie krzyczę, tak jak napisałem. odpowiedziałem Tobie, bo Ty wbiłeś i się czepiasz, że "hurr durr, jak można nie lubić takiego wspaniałego serialu, w tamtych czasach nie było nic innego do oglądania". w sumie było, tylko trzeba było talerzem satelity celować dobrze i p-------ć się z wyszukiwaniem na odbiorniku godzinami.
  • Odpowiedz
@loczyn: teraz to dowaliłeś. hehe Bud chce zaruchać, ale nie może; hehe Kelly głupia pipa rucha się ze wszystkimi, hehe Al śmieje się z grubych bab i marzy o cyckach; hehe Peggy chce się r----ć; o popatrz, przyszła Marcy, zaraz Al powie coś o jej piersiach i że jest kurczakiem.
Świat wg Bundych to był prostacki serial z prostackim humorem oscylującycm TYLKO wokół seksu, a w Polsce jego popularność związana była z tym z czym była związana popularność Przyjaciół - nie było nic innego wartego uwagi, a że leciał na kanale, który był odbierany nawet na starym Rubinie, to każdy go oglądał.
Będąc dzieciakiem oglądałem Bundych i śmiałem się z niektórych żartów, ale te zaczęły po jakimś czasie nudzić, bo ile razy można powtarzać wątek Ala wyśmiewającego jedno i to samo - grube baby, teściowa, Marcy, grube baby, teściowa, Marcy.

naskoczyliście na @PurpleHaze ale do nikogo nie dociera o czym On pisze - fenomen Przyjaciół (w Polsce) polega na:
- świeżym podejściu do tematu (w latach 90 leciały czerstwe Skrzydła, mocno obyczajowe Zdrówko i wspomniany Świat wg Bundych
  • Odpowiedz
@Monoire: Kwestia gustu, ja też wielkiem fanem nie jest, ale czasem oglądałem go w TV ładnych pare lat temu I był całkiem OK . Jakie seriale Twoim zdaniem są śmieszne?
  • Odpowiedz
Za młoda jesteś. Humor dla Ciebie to Blowek itp...


@Qontrol: Zaatakowanie oponenta wiekiem, co jest naprawdę słabe w dyskusji, a następnie imputowanie mu treści, które nie mają nawet pokrycia w rzeczywistości, co jest wręcz żałosne. Dyskutowanie z kimś, kto używa takiej niskiej lotów erystyki (zapewne nawet nieświadomie) w zasadzie nie jest warte jakiejkolwiek dyskusji.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem jest tak, że ten serial nie jest jakiś wybitnie śmieszny, ale ma swój urok. Swego czasu na comedy central oglądałem na kacu w weekendy friendsow, bo sam nie rozumiałem fenomenu i poczulem, że nadszedł czas żeby zrozumieć. Doszło do mnie, że ludzi przy nim trzyma raczej sentyment, bo kręcony w latach 90 kiedy większość z nas się rodzila, a reszta miała około 20 lat. Serial lekki, można czasem się usniechnac,
  • Odpowiedz
@Monoire: Rany, dobrze widzieć że ktoś to odbiera tak jak ja :) Do bólu z-----a obsada, zidiociały humor (nie, że abstrakcyjny - humor dla wazonów.). Nie cierpię tego gówna w opór :)
  • Odpowiedz
@Monoire: ten serial wybitnie zle się zestarzał... kiedyś był średnio śmieszny ale teraz jest po prostu żenujący. Jak jeszcze mogę zrozumieć wszystkie główne postaci serialu, które są parodią jakichś tam archetypów "młodych z wielkich ośrodkow miejskich" tak Pheobe jest postacią od czapy i totalnie nie pasuje...
  • Odpowiedz
  • 2
@ManiacTeam akurat "normik" to określenie nadana przez anonów z chana na niechanowców. Kiedyś wszystkie wykopki to były normiki xD Według nich. Ale jako że wszystko z chanów s-------a na wypok a potem na facebook to mamy co mamy.
  • Odpowiedz
@Monoire: ja za gówniarza oglądałem ale uwielbiałem ten serial. Ostatnio go sobie odswiezylem i dalej podtrzymuje to zdanie, ale jeśli ktoś ogląda w dzisiejszych czasach pierwszy raz i ma powiedzmy poniżej 20 lat to się nie dziwię, że może nie rozumieć tego fenomenu. Nie chodzi mi o to, że " kurła kiedyś to było! i ty gnoju nie zrozumiesz" Tylko serial ma super klimat NY lat 90-tych, wiele żartów, moze
  • Odpowiedz