Wpis z mikrobloga

@InnuendoPL

@AgresywnyKaloryfer

@FilipChG

@drastx

@oxygen88

Mam pytanie. Widzę, że elfik32 mówi o jakichś dodatkowych punktach dla was przy zgłaszaniu podejrzanych rzeczy. Uważam, że jesteście chamami i egoistami, którzy mają zapędy aby cenzurować wszystko co nie wpisuje się w wasz ograniczony pogląd na świat. Niszczycie ten serwis i społeczność, tak jak kiedyś robiła to elfik32 (wszędzie było widać jej nick). Oczekuję, że jakoś się do tego ustosunkujecie - czy z waszego punktu widzenia jesteście obiektywni na tyle żeby uznawać was za "pierwszą instancję"? Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to nieistotne, bo to moderator ocenia - ale jeżeli wybrano nieobiektywnych ludzi należących do kółka wzajemnej adoracji to oznacza że także moderatorzy do niego należą. Jeżeli z kolei moderatorzy są nieobiektywni to trzeba będzie podjąć jakieś kroki.

Oczywiście nie chcę wam sprawić przykrości czy coś - po prostu chcę się z wami podzielić obserwacjami, które mogą nakłonić was do zmiany waszego sposobu bycia (tak jak zmieniła się elfik32). Sądzę, że nie trzeba myśleć o ludziach miło żeby móc się z nimi dogadać i ich lubić.
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reddiggowa: o jak boli jak boli jak boli ;< oni coś robią aktywnie i należy im się z tego tytułu uznanie. Ty dzięki ulgowemu traktowaniu uniknąłeś perma. To jest dopiero wyróżnianie ;o!!111oneone. Niefajnie naprawdę ,że jak walczyłeś o odbanowanie itp. to się podlizywałeś Shepardowi, Elfik i czarnym a teraz ich krytykujesz za plecami.
  • Odpowiedz
@ostr: Uznanie? Niech administracja ich zrobi moderatorami skoro tak bardzo wierzy w ich nieomylność. To jest uznanie, tym czasem administracja robi sobie równych i równiejszych. Prosta sprawa.
  • Odpowiedz
@kicioch: Widzisz, to jest właśnie niezdrowa reakcja. I dlatego trzeba dopilnować abyś Ty dopóki coś się w Tobie nie zmieni nie dostała jakichkolwiek większych praw w tym serwisie. Jak to się kończy można zobaczyć na przykładzie fotka.pl, gdzie właśnie tacy ludzie zostają moderatorami - nieważne czy potrafisz myśleć, ważne czy potrafisz się podlizać. Także koledzy zawołani nie wyciągnęli jakoś tak wniosków. Naprawdę ta "gorsza część" społeczności jest aż tak zapatrzona w siebie że nie potrafi się zreflektować i próbuje wyśmiewać swoja krytykę? No cóż, zrobili śmietnik robiąc z tego post publiczny.

@Reddiggowa: Dodatkowym aspektem wartym uwagi jest fakt całkowitego braku regulacji funkcji blokowania dostępu. Bez przerwy widać bany za multikonta - które są niezgodne z regulaminem serwisu. Tak samo nigdzie nie ma w nim żadnej zasady "4 bany = ban permanentny".

@kobiaszu
  • Odpowiedz
@Reddiggowa: nie wiem po co pytam ale ciekawość jest silniejsza: a nie powinien jeśli na starym koncie ma perma? Bo rozumiem ,że " ;) " sugeruje "uciszą Cię bo mówisz Prawdę"
  • Odpowiedz