Wpis z mikrobloga

Po wielu dyskusjach z graczami, ponad tygodniu prób naprawy bazy sql i za zgodą wszystkich zapadła ostateczna decyzja - będzie wipe kont na #wykopmu. Próbowaliśmy tego uniknąć, niestety popsuta baza i problemy z Service Pack 2 zmuszają nas do tego.
Reset kont ma też swoje dobre strony - zaczynamy od nowa i wszyscy gracze mają równe szanse, bez żadnych wtop z K4. Liczymy także, że zabawa od nowa przyciągnie rzeszę nowych graczy. Terminu oficjalnego startu nie ma i na razie nie będzie. Startujemy, gdy będziemy gotowi, aby mieć pewność, że wszystko śmiga bez zarzutu. W pierwszej kolejności postawimy serwer testowy, na który z pewnością Was zaprosimy, aby przetestować stabilność serwera przy (miejmy nadzieję) 50 graczach online.
Zachęcam do obserwowania naszych poczynań na Discordzie.
  • 22
  • Odpowiedz
@Candy: NO I POGRANE I #!$%@? GRATULUJE #!$%@? JA #!$%@? MATEUSZ ZE ŚWIDNICY W WIEKU 13 LAT POTRAFIŁ POSTAWIĆ SERVER NA 97d I KOMPIE 128 RAMU A WY #!$%@? NIE POTRAFICIE I #!$%@? BĘDZIE OSIEM WIPE W CIĄGU MIESIĄCA BO TRZEBA ZROBIĆ COŚ INNEGO I JESZCZE INNEGO I JESZCZE INNEGO A POTEM JESZCZE COŚ INNEGO.
  • Odpowiedz
@MrTracerr: Część da sobie spokój, część będzie nowych graczy. Dodamy ogłoszenie na rankingach. Napewno zbierze się trochę nowych graczy.
Decyzja nie jest moja. Ja jestem zdania, że można postacie przenieść ręcznie na nowy serwer. To nie jest aż tak dużo roboty.
  • Odpowiedz
@Candy: Nie no, 1 kwietnia jest trochę później xD
Nagraliście się i już coś osiągnęliście? #!$%@?ł pies - full wipe.
Ten serwer jest poważny xD
  • Odpowiedz
na bledy narzekal nie bede bo widac bylo ze sie staracie, troche falstart nie ma co, czy cos z tego bedzie? tak czysto for fun to czemu nie, strasznie irytowal fakt bocenia na serwie, ktos stawia postac i idzie w #!$%@?, Ty grasz aktywnie i masz 10x mniej lvla i hajsu no ale nie widze jak realnie mozna by sobie z tym poradzic. Wedlug mnie nie trafiony byl event z wieksza szansa
  • Odpowiedz