Wpis z mikrobloga

Przynajmniej dzięki Kodi omijasz reklamy (no wyjątki w paru hostingach gdzie trzeba parować nasze ip) no i w takiej wtyczce pokroju Covenant masz ładny spis filmów w jednym miejscu
@Bitconnect xDDD po co się szarpać z torrentami? Siadasz przed TV, wybierasz film i odpalasz. Zainstalowanie wtyczki jest jednorazowe i trwa krócej niż pobranie filmu.
Zainstalowanie wtyczki jest jednorazowe i trwa krócej niż pobranie filmu.


@B___M: taaa, a ile się przy tym trzeba nadłubać w kodi to odrębny temat. Bez Real Debrid źródeł jest mało i są kiepskiej jakości - często nawet te oznaczone HD wyglądają gorzej niż DVDSCR z torrentów. Dodatkowo wtyczka może z ciebie zrobić botnet i inne atrakcje. Jakość bywa różna lub kiepska. No i nie zapomnij, że cykl życia tych wtyczek też
@geuze ( ͡º ͜ʖ͡º) widocznie mamy różne Kodi xD
2-3 wtyczki załatwiają wszystko. Źródeł 1080 mam zawsze sporo. Są wtyczki z filmami w 4K i odkąd zainstalowałem chodzą bez problemu. Jak bardzo chcesz to kodiwpigulce udostepnia wtyczke do realdebrid i tam pobierasz torrenta i streamujesz na kodi w pare sekund. Na prawdę nie rozumiem problemu. Ale jak tam Ci wygodniej ( )
2-3 wtyczki załatwiają wszystko. Źródeł 1080 mam zawsze sporo. Są wtyczki z filmami w 4K i odkąd zainstalowałem chodzą bez problemu.


@B___M: tylko powiedz jeszcze jakiej to są jakości źródła - bo najczęściej nie mają nic wspólnego z tym co jest napisane, mocna kompresja i gówniany bitrate...
@B___M: no i co z tego że tam jest napisane, że jest UHD, skoro obraz w większości wygląda jak kupa? Tak jak wspomniałem - niskie bitrate, mocna kompresja, często interpolowane z niższych rozdzielczości. Przynajmniej tak było jak żył jeszcze Exodus. Dałem sobie spokój po dwóch czy trzech filmach, ale z ciekawości zaraz odpalę sobie Covenanta, tylko niech znajdę jakieś sprawne repo.
@B___M: z ciekawości odpaliłem Covenanta bez Real Debrid. Nędza panie. źródeł 720p i 1080p wcale tak dużo nie ma, niektóre nie chodzą, a pozostałe mają naprawdę marną jakość podobną do ripów jakiegoś śp. YIFY. Zupełnie nie ma czym się jarać.

Nie wymagam jakiegoś obrazu-żylety, 4k60fps, ale tam trudno nawet trafić porządne 720p. Bez RD to nie ma najmniejszego sensu, ale jak znam życie znacznie lepiej i tak nie będzie.
@geuze no jak chcesz oglądać film, który miesiąc temu był w kinie i nie miał jeszcze premiery dvd/br w jakości żyleta to ja się nie dziwię, że źródeł znaleźć nie możesz
@Dorciqch: nie, mówimy o filmach, które są już spokojnie w wersjach 1080p webrip lub BRrip. Ale jak ktoś się lubi męczyć to mu przecież nie zabronię ( ͡º ͜ʖ͡º)