Wpis z mikrobloga

@ZackOscielny: Z tego co zrozumiałem to jak wezmę go na firmę to nie mam gwarancji. Bo tak ogólnie to najchętniej bym przytulił 5t (nawet mimo, że droższy. Ale czas pracy na baterii i aparat nadrabiają), ale brak gwarancji jednak odstrasza.
@zachwiej: Wytrzymałość wiadomo, mocno na plus. Ale zależy mi trochę jednak na aparacie, a ten ma też raczej całkiem w porządku - na tej półce to chyba lepiej nie będzie.
Faktycznie tak muli jak kolega niżej pisze?

@Mjestem: Oba mają czytnik linii w złym miejscu i w wyglądają na 2016 rok :P
@Solitary_Man: Gdzieś wyczytałem w internetach, że tylko dla osoby prywatnej, a ja bym chciał go na firmę,
@anonim1133 kolega ma leciwego g4. Jak na moje oko wyświetlacz z g4 jest lepszy od tego z g6. 3 sztuki g6 miałem w ręce i jak na flagowca ten ekran jest po prostu ciemny. Moja gówniana motka g4+ ma jaśniejszy ekran.
@anonim1133: Jasność ekranu jest bardzo dobra ma nawet tryb podbijania jasności w słońcu to nie amoled ale przynajmniej się nie wypala. mam g3 brat ma g4 i ekran w g6 jest IMO lepszy

Aparat jest bardzo dobry a drugi szerokokątny przydaje się częściej niż by mogło się wydawać.

co do "mulenia" to nie jestem dobrym osobnikiem do oceniania jak szybko animacje się zmieniają (miałem windows mobile i windows phone przez wiele
@anonim1133: korzystam jakieś 2 miesiące z LG G6 i w sumie polecam. Po przejściu z G4 jedyne co mnie lekko zawiodło to przedni aparat, bo według mnie jest widocznie słabszy przy gorszym oświetleniu (szumy). Poza tym, wymieniałem na inną sztukę po tygodniu używania, bo zauważyłem na gorze ekranu różnice w podświetleniu na jasnym tle ale okazało się, że każdy model tak ma i w sumie nie przeszkadza to w niczym -