Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, jutro poniedziałek i znowu idę do janusza biznesu, który każe mi robić za 7,50 po 12-14 godzin dziennie, bo "ma pięciu na moje miejsce", a nadgodzin mi nie płaci od grudnia, bo "bida jest panie, ruchu nie ma i póki co sam ledwo daje radę".


Jestem bezradny, bo nie mam wykształcenia i w dodatku mdleję z przemęczenia, jak tak dalej pójdzie to chyba będzie ze mną koniec.
#pracbaza #truestory #przegryw #stulejacontent #zalesie #januszebiznesu
A.....e - Ja nie mogę, jutro poniedziałek i znowu idę do janusza biznesu, który każe ...

źródło: comment_HoabgehE7VjMLX8W0o2JyrDW32B2RY6N.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@kcpi: tydzień czy 14 dni dotyczy akurat czegoś innego - nie pamiętam czego ale chyba jak cię zwolnią a ty się nie zgadzasz to masz 14 dni czy tam 7 na wniesienie sprawy do sądu pracy. O ustalenie stosunku pracy masz chyba czas nieograniczony, a o wypłacenie nadgodzin itp. (hajs się nie zgadza) masz 3 lata !!! (ʘʘ) w linkach opisy, nic się nie zmieniło ostatnio,
  • Odpowiedz
@puto: o takie mirko nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie dopiero stąd się dowiedziałem o takich możliwościach - mam nadzieję, że nie będę musiał korzystać
  • Odpowiedz
@Acquaintance: aha i do mojej rady wyżej, nagrywać też możesz jak ci wydaje polecenia, #!$%@? itp. W polsce nagrywanie rozmów w których uczestniczysz jest legalne i taki dowód sąd może uznać (nie zawsze ale może, np. nie uzna gdy prowokujesz do czegoś w rozmowie). Podsłuchiwanie czyli nagrywanie rozmów w których się nie uczestniczysz jest nielegalne.
  • Odpowiedz