Wpis z mikrobloga

Najgorszy jest ten upływ czasu.
Przeglądam motocykle z 2007 roku, myślę no nawet spoko rocznik... 2011 to juz w ogóle prawie nowe, pewnie na gwarancji jeszcze.
A kurde te z 2011 mają już 7 lat!
Dzieciaki z 2000 roku mają juz 28 na karku...

#przemyslenia #motocykle #uplywczasu #truestory
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabelodneta: przeglądasz motocykle i w sumie przebieg możesz losować - bo jeden z 2004 ma 30 000 a drugi 150 000 ( ͡º ͜ʖ͡º)
I teraz nie wiesz czy handlarz zmienił bo tak sobie uznał, czy faktycznie tyle jeździł... ale w głowie masz "turystyczne enduro 30 000 w 14 lat?"
  • Odpowiedz
@fstab w UK możesz sprawdzić rejestr każdego przeglądu pojazdu łącznie z przebiegiem i jakie rzeczy były wypisane które wpływały na nie przejście przeglądu więc mój jest autentyczny:D Poza tym jego stan też na to wskazuje :p Kurde aż nie mogę się doczekać aż wrócę z urlopu i odpalę maszynę, już w marcu powinno być cieplej i zacznie się przyjemnie jeździć :)
  • Odpowiedz
@kabelodneta: Mam nadzieję, nawet w marcu mam na przegląd jechać a tu śnieg za oknem. U nas też to prowadzą, ale wiadomo jak jest...
Przy sprowadzonym motocyklu i tak nie ma historii żadnej, książka serwisowa na kolanie klepana itp. A te z UK to już w ogóle nieopłacalne i szroty przyjeżdżają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fstab no mi miesiąc zeszło aż znalazłem odpowiedni motocykl i cenowo ten zapłaciłem trochę więcej niż chodzą w tym roczniku ;) zależy od kogo kupisz ale fakt, książek serwisowych nie używają ale za to w necie możesz sprawdzić po rejestracji ostatnie przeglądy
  • Odpowiedz