Wpis z mikrobloga

  • 18
@sylwke3100 mi osobiście tacy typowi hanysi, Ślązacy , którzy właśnie gadają gwarą, kojarzą się z takimi półgłówkami, Januszami, którzy nie potrafią nawet ładne się wysłowić i porozumieć w naszym pięknym języku.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: i wszedzie zajebiste drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@vargemp: No to jest właśnie na plus, nawet na wsiach czy małych miasteczkach.

@sylwke3100 mi osobiście tacy typowi hanysi, Ślązacy , którzy właśnie gadają gwarą, kojarzą się z takimi półgłówkami, Januszami, którzy nie potrafią nawet ładne się wysłowić i porozumieć w naszym pięknym języku.


@mrKuaku: Bo nie muszą się ładnie wysłowić
  • Odpowiedz
  • 0
@Endriu_z_Oppeln całe życie dom na obrzeżach miasteczka 15tyś mieszkańców a od 3lat mieszkanie w mieście 75tyś mieszkańców. Nigdy większych problemów nie miałem związanych z anomaliami pogodowymi
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa @sylwke3100

Niech ludzie sobie używają na Śląsku jakiej tylko chcą gwary, ja tylko mówię jak dla mnie mało atrakcyjnie i mało inteligentnie wygląda społeczność posługująca się taką paskudną w odbiorze i bardzo często zrozumieniu gwarą.
  • Odpowiedz
@sylwke3100 też jestem podobnego zdania. Nasze województwo jest rozwinięte na tle innych województw, dobra infrastruktura, niskie bezrobocie. Do tego góry, fajna przyroda, bardzo dużo ciekawych miejsc i multum zabytków. Oraz Czechy i Słowacja bardzo blisko :)
  • Odpowiedz
@mrKuaku: pozory mylą. Nie mówię gwarą i jej właściwie nie lubię. Właśnie wróciłem ze sporej śląskiej imprezy rodzinnej. Normalnie multikulti :)
Praktycznie wszyscy radzą sobie w życiu doskonale.
  • Odpowiedz