Wpis z mikrobloga

mirasy, zapewne będę zapisywał się na początku marca na siłkę i czy chcielibyście żebym relacjonował co kilka tygodni przemianę? coś jak #oskarmcgregor tylko w drugą stronę( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo od kompletnego patyka który ma 185cm wzrostu i 64(!) kg wagi /(ʘʘ)
#silownia #mirkokoksy #pytanie
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murzynekkk: Ogólnie to tak, a jak nie to przynajmniej jakieś mikrorelacje. A chodzi mi głównie o tą twoją magiczną dietę xd Bo zawodnikiem jesteś nie lepszym ode mnie, a mnie kvwica bierze jak staję na wagę xd
  • Odpowiedz
@murzynekkk: możesz wrzucić, z ciekawością zobaczę bo sam miałem taki pomysł, ale mi za #!$%@? nie chce się samemu przygotowywać tyle jedzenia, żeby łatwo szło przytycie w połączeniu z ćwiczeniami i na razie jednak olewam... a sam jestem patyk 182/68 xD
wiem, że bez dobrej dietki gówno zrobię, a 2k co miesiąc na gotową nie mam :/
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: #!$%@?, trzeba jeść odpowiednie rzeczy, jem często po dwa obiady dziennie + inne rzeczy i gówno przybywa masy
fast foody też #!$%@? non stop i nic nie dają ;d
i ja wiem, że się może jakimś cudem uda - ale ja z jedzeniem idę na łatwiznę i nie cierpię gotować
  • Odpowiedz
@bartez_94 nie wiem co ty rozumiesz przez odpowiednie jedzenie, dla tycia/chudnięcia nie ma znaczenia co jesz, bylebyś zapotrzebowanie kaloryczne przekraczał. Poboczna kwestia to, że jak będziesz budował masę tylko na McDonaldzie, no to zdrowie może ucierpieć, ale masa będzie rosła
  • Odpowiedz