Wpis z mikrobloga

10 najlepszych zawodów w 2016

Lista #!$%@? related:

HR Generalist

Product Manager

Asset Manager

Fit-out Coordinator

Key Account Manager

E-commerce Manager

Czy ktoś mi może to #!$%@? wyjaśnić, czy ich #!$%@?ło konkretnie na tych #!$%@? serwisach? Jak można coś takiego #!$%@? opublikować?! Może mieszkam w Polsce B i pracuję w Januszexie, ale takiego bełkotu to dawno nie słyszałem. Po prostu tej Warszawce to się tak w dupach poprzewracało że #!$%@? mnie strzela.
Ja #!$%@? rozumiem - dekarz, ślusarz, hydraulik, ale to co #!$%@? tam wypisują to jakieś stanowiska na których sam pracujący nie wie co robi dokładnie, tylko typu:
- Aaa, no zajmuję się riserczem i czelendżingiem przy brafingu i robimy mobbing i rimming dla dużych commerszial gimnazjumrejszyn w Junajted Stajtes.
Tak jest, oby #!$%@? był jakiś #!$%@? armagedon i to całe gówno z tych korpo #!$%@?ło z roboty bo nikt nie będzie potrzebował assalut rimming key meneger of analing tylko #!$%@? glazurnika i montera.

#korposwiat #praca #takaprawda #heheszki
  • 41
@Badmadafakaa: jak gra reprezentacja Brazylii to komentator mówi "Ronaldo" a nie "Louis Nazario da Lima". To samo tu. Piszą " Product Manager" a nie "gościu od zbierania informacji o klientach i wymyślania nowych rzeczy według ich 'ubździłomisię' i analizowaniem tych nowych rzeczy pod kątem sprzedawalności". Co nie zmienia faktu że brzmi to #!$%@?.
@Badmadafakaa: No ale o co ten ból tyłka? Czym kraj jest bardziej rozwinięty, tym większy popyt na usługi, w tym takie, które kiedyś nie były postrzegane jako komukolwiek potrzebne, bo każdy robił takie pierdoły sam, żeby zaoszczędzić, albo po prostu nie było wystarczająco rozwiniętej elektroniki/przemysłu/marketingu, by dane rzeczy można było robić. Plus kwestia automatyzacji - pracę fizyczną coraz częściej mogą zrobić maszyny, więc jak pracodawca nie musi wydawać tyle kasy na
@DonTom no to może być specjalista zamiast menażera i tyle, ale nie lepiej jebnac po angielsku bo lepiej brzmi, a później patrzcie na mnie biedaki robię w korpo xd