Wpis z mikrobloga

10 najlepszych zawodów w 2016

Lista #!$%@? related:

HR Generalist

Product Manager

Asset Manager

Fit-out Coordinator

Key Account Manager

E-commerce Manager

Czy ktoś mi może to #!$%@? wyjaśnić, czy ich #!$%@?ło konkretnie na tych #!$%@? serwisach? Jak można coś takiego #!$%@? opublikować?! Może mieszkam w Polsce B i pracuję w Januszexie, ale takiego bełkotu to dawno nie słyszałem. Po prostu tej Warszawce to się tak w dupach poprzewracało że #!$%@? mnie strzela.
Ja #!$%@? rozumiem - dekarz, ślusarz, hydraulik, ale to co #!$%@? tam wypisują to jakieś stanowiska na których sam pracujący nie wie co robi dokładnie, tylko typu:
- Aaa, no zajmuję się riserczem i czelendżingiem przy brafingu i robimy mobbing i rimming dla dużych commerszial gimnazjumrejszyn w Junajted Stajtes.
Tak jest, oby #!$%@? był jakiś #!$%@? armagedon i to całe gówno z tych korpo #!$%@?ło z roboty bo nikt nie będzie potrzebował assalut rimming key meneger of analing tylko #!$%@? glazurnika i montera.

#korposwiat #praca #takaprawda #heheszki
  • 41
@Badmadafakaa: to jest pomocne, jak musisz znaleźć kogoś z drugiego końca świata. I jak sobie wyobrażasz taką sytuacje. Ktoś w Indiach potrzebuje porozmawiać z kimś w Polsce. I co, ma sobie tłumaczyć polskiego kierownika na team lidera, project albo line managera? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Badmadafakaa: tak, tak się składa, że to jest lista najlepszych zawodów. Najlepszych, czyli najlepiej płatnych. Nikogo #!$%@? nie obchodzi żaden armageddon, a płytki to byle cymbał położy po oglądnięciu kilku filmików na YT, tylko tym wszystkim "fachowcom" się wydaje, że są niezastąpieni i dlatego mają tyle roboty.

Przy tym szacunek dla chociażby mechaników samochodowych, bo to jednak wymaga dużej wiedzy, a nie umiejętności używania szpachelki i odmierzania odpowiedniej ilości wody.
@Badmadafakaa:

to co #!$%@? tam wypisują to jakieś stanowiska na których sam pracujący nie wie co robi dokładnie


Ale ty serio myślisz że korporacje płacą po kilkanaście tysięcy za nie robienie niczego i te stanowiska nie mają obowiązków? Poniżej ściąga w takim razie:

HR Generalista - to specjalista z przynajmniej trzech obszarów Hr np. rekrutacji, szkoleń, programów motywacyjnych. Swoją wiedzą wspiera procesy zachodzące w wybranym obszarze projektów, strategii personalnej w firmie.
@Badmadafakaa: Ja pierwszego dnia pracy w dużej firmie z branży energetycznej usłyszałem od starych pracowników, że jak chce się utrzymać na stanowisku, to muszę być dobrym fachowcem. Po czym spytali mnie czy wiem po czym poznać dobrego fachowca...