Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gadanie o tym jaki to seks jest przyjemny i że sprawia rozkosz obu stronom to największy bait świata. Jako różowy nigdy nie miałam orgazmu z żadnym facetem, a nawet nie było mi dobrze. Przy masturbacji dochodzę zawsze i wielokrotnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania rozmawiaj z partnerami co Ciebie podnieca, jakie masz wrażliwe punkty na ciele. Jeżeli już jest w Tobie to mów mu jakie tempo wolisz, jak Ci jest dobrze. Mi by się raz związek rozpadł właśnie z tego powodu, że okłamywałam niebieskiego przez chyba siedem lat, że mam orgazmy xd a wystarczyło po prostu porozmawiać na ten temat. I jest okej, zaczęłam mieć orgazmy za każdym razem :)
@PlusujMnie: Po pierwsze pisanie tutaj o takich tematach jest bez sensu bo wiekszosc wykopkow orgazm zna z opowiadan innych i jest to dla nich swiety gral wiec nie wierza w opowiesci o wielokrotnych orgazmach ani ze jest to w ogole mozliwe.

Po drugie powodzenia zycze z moimi bylymi. @Rosanemable niewiele trzeba i jeszcze niedawno pobijalismy rekordy w ilosci orgazmow w przeciagu 24h (rekord 23 wiecej nie da rady bo albo ja