Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gadanie o tym jaki to s--s jest przyjemny i że sprawia rozkosz obu stronom to największy bait świata. Jako różowy nigdy nie miałam orgazmu z żadnym facetem, a nawet nie było mi dobrze. Przy masturbacji dochodzę zawsze i wielokrotnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania rozmawiaj z partnerami co Ciebie podnieca, jakie masz wrażliwe punkty na ciele. Jeżeli już jest w Tobie to mów mu jakie tempo wolisz, jak Ci jest dobrze. Mi by się raz związek rozpadł właśnie z tego powodu, że okłamywałam niebieskiego przez chyba siedem lat, że mam orgazmy xd a wystarczyło po prostu porozmawiać na ten temat. I jest okej, zaczęłam mieć orgazmy za każdym razem :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania to nie jest twoja wina. Wyluzuj i skup się w czasie seksu tylko na sobie, nim się nie przejmuj, o niczym nie myśl. Tempo jest też bardzo ważne, faceci często robią szybkie ruchy wyłącznie pod swoje potrzeby. A dziewczyny potrzebują czasem wolniej, nie takiego ruchania na czas jak królik
  • Odpowiedz
@PlusujMnie: Po pierwsze pisanie tutaj o takich tematach jest bez sensu bo wiekszosc wykopkow o----m zna z opowiadan innych i jest to dla nich swiety gral wiec nie wierza w opowiesci o wielokrotnych orgazmach ani ze jest to w ogole mozliwe.

Po drugie powodzenia zycze z moimi bylymi. @Rosanemable niewiele trzeba i jeszcze niedawno pobijalismy rekordy w ilosci orgazmow w przeciagu 24h (rekord 23 wiecej nie da rady bo albo ja zejde na zawal albo ona sie zajedzie xd).

Moja byla natomiast miala tak ze zeby ja doprowadzic do orgazmu to sie musialem gimnastykowac pol godziny a o przeciaganiu orgazmu nie bylo mowy bo jak chcialem to zaczynala sie wyrywac bic i
  • Odpowiedz