Wpis z mikrobloga

@DestroDevil: Niewiele wiem w tym temacie, właściwie to dopiero zbieram pierwsze doświadczenia w zakupach/łańcuchu dostaw. Jestem na czwartym roku studiów z logistyki i słyszałem tylko o takich certyfikatach. Dlatego chcę się dowiedziec od kogoś kto to robił i czy sarto ;P
  • Odpowiedz
@kostly: no to pogadamy w maju xD

generalnie bardzo mile widziany certyfikat i rozpoznawalny w branży, zwłaszcza na zachodzie

Dodatkowo daje wiedzę, której na studiach nie zdobędziesz, przynajmniej w Polsce
  • Odpowiedz
@DestroDevil: @kostly: Powiecie coś więcej o tym certyfikacie? Jest możliwość zdobycia go "po kosztach" jeszcze jako student? Jak się na niego załapać? Przeczytałem szczerze powiem teraz tylko "ogólniki", ale wydaje się naprawdę bardzo ciekawym certyfikatem, który faktycznie pokazuje, że trzeba coś ogarniać. Jestem naprawdę zainteresowany każdym, kursem, który może mi później ewentualnie pomóc zyskać lepszą pracę, więc staram się od razu zainteresować. ;) Tym bardziej, że tak dużo czasu to
  • Odpowiedz
@MrFruu: trochę dużo

mi wyszło:
184 GBP wpisowego do organizacji
520 GBP (+ VAT) za materiały e-learningowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) do jednego modułu
78 GBP za certyfikat lub 101 GBP za dyplom (egzamin)
  • Odpowiedz
@DestroDevil: no całkiem pokaźna sumka za taki certyfikat wyjdzie, a pewnie samo przygotowanie się do tego też wymaga czasu. Myślisz, że możliwe jest, aby chociaż częściowo sfinansowała to firma w której pracujesz? Czy całkowicie sam pokrywasz koszty? Jeśli chodzi o samą pracę w zakupach, to możesz polecić? Jest satysfakcjonująca? Póki co zauważyłem, że często siedzi się na telefonie, ciągły kontakt z klientem/dostawcami, robienie savingów, czasem sourcing, dogadywanie MOQów i warunków umowy;)
  • Odpowiedz
@DestroDevil - czy placac $184 daja mi juz dostep do materiałów naukowych? Bardziej niż certyfikat ciekawi mnie wiedza tam zawarta.
Jak ciężko zdobyć certyfikat i czy dał coś więcej oprócz zdobytej wiedzy(np. Możliwości awansu etc.)?
Jeśli mógłbyś podać, to na jakim stanowisku aktualnie pracujesz?
  • Odpowiedz