Wpis z mikrobloga

@moj_wykopowy_login: dr mentzele przeciwny uchylaniu immunitetów, a wczoraj ta ich nowa lala (Zajączkowska czy jak jej tam) mówiła że może immunitety dla posłów powinny w ogóle być zniesione. To w końcu konfederacja chce immunitetów czy nie?
  • Odpowiedz
@Bover: no cóż, pozostaje czekać, coś czuję, że możemy się kilku ciekawych rzeczy dowiedzieć o członkach pewnej partii, która miała przewrócić stolik. Przecież ciągle trwa akcja sprawdzania kto i za co brał dotacje oraz kto i w jakiej fundacji utrzymywanej z budżetu państwa działał. Na pierwszy ogień poszli Ziobryści, bo oni przegięli najbardziej, a więc byli najłatwiejszym celem.
  • Odpowiedz
a kto rozpoczął te inwestycje?


Niektóre PO, niektóre PiS. Bo wiesz, to nie jest tak, że co roku ogłasza się nową strategię rozbudowy sieci A+S i nie jest też tak, że ją się uruchamia jednym postępowaniem. Teraz też PO będzie kończyć odcinki po PiS. Na tym polega normalne państwo.

A swoją drogą to pierwszą "współczesną" strategię przyjął PiS po tym jak dostaliśmy EURO 2012. Potem została okrojona, później znów rozbudowana. PO ma
  • Odpowiedz