Wpis z mikrobloga

Pamietam pierwsze zapowiedź tej gry, strasznie się wtedy tym jarałem, nawet przelałem im trochę kasy. Potem po pierwszych pokazach gry, mój zapał opadł i myślałem że będzie dupa, najbardziej bałem się o walkę bo wyglądała dla mnie idiotycznie i głowiłem się dlaczego nie poszli w walke skryrimową.
Jednak teraz jak już trochę pograłem to czuje się tak jakby grał pierwszy raz w Gothica, czyli świetnie, ostatnim razem czułem się podobnie przy ogrywaniu Wiedźmina 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Walka chociaż z boku wygląda jak nie grywalne gówno, to w rzeczywistości daje ogromną satysfakcje.
Gra póki co ma bardzo wciągającą fabułe, a każda czynności sprawia ogromną przyjemności.
Gra może i ma bugi, ale nie spotkałem się z takim który przeszkodziłby mi w dalszej grze, więc jest okej, a będzie jeszcze lepiej jak twórcy to dopracują.
Jedynego czego mi brak to Czeskiego dubbing, który stworzyłby jeszcze wiekszą imersje, tak jak rosyjski w grach z serii Metro.
Licze na to że twórcy zarobią dużo hasju i zrobią kontynuacje, albo grę osadzoną w innych realiach historycznych, bardzo bym chciał palić angielskie wioski jako wiking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc jeżeli ktoś uwielbia takie gry jak gothic czy wiedźmin to nie ma na co czekać kupuj teraz!

#kingdomcomedeliverance #gothic #wiedzmin3 #wiedzmin
źródło: comment_1jZOAQjBpCddqMPLY4LtIkw6upPYS4hd.jpg
  • 7
@Wraniak: spróbuj niemieckiego dubbingu, jeżeli nie znasz języka będzie przynajmniej trochę bardziej immersywny.
Nie korzystałem zbyt dużo z łuku, ale póki co walka to jedna z lepszych rzeczy w tej grze. Przeszkadza mi troche przyzwyczajenie z Mount and Blade gdzie pod prawym był blok, ale pozatym miodzio.
@Aryo: @bartowsky: Spróbuje z tym niemieckim zobaczym jak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hiszpan_Jan: dokładnie, czegoś takiego to chyba od Gothica nie było (i pochodnych)
@trujanaszynach:
No jeżeli chodzi o walke, to w typowej grze rpg #!$%@? jeden przycisk jak opetany, a bohater robi jakieś piruety #!$%@? muje dzikie węże nie wiadomo co. Czasem (chociaż nie zawsze) masz jeszcze możliwości prostego blokowania.
Natomiast w