Wpis z mikrobloga

@NjeMjetek: I tak większość słuchaczy nie rozumie przekazu i nawiązania tego kawałka..a co najbardziej mnie irytuję to remiksy piosenek o wojnie, zamachach, depresji do których ludzie tańczą na dyskotece. Przykre
  • Odpowiedz
akurat muzyka to forma sztuki, której interpretacja jest dosyć dowolna


@sirupussimplex:
No, szczególnie jak ktoś śpiewa wprost o strzelaniu do ludzi, bombach, czołgach, zabójstwach albo depresji to tam jest droga wolna, żeby zrobić z tego odę do radości.
  • Odpowiedz
@Flypho to tylko słowa
Poza tym napisałem że DOSYĆ dowolna, miałem właśnie na myśli że nie zrobisz ze smutnej ballady muzyki do biegania xd

Btw. Tak dosłownie jak opisujesz to chyba jakiś sabaton śpiewa czy coś XD
  • Odpowiedz
@Flypho a w wyrażeniu że to tylko słowa, chodzi mi o to że nawet powiedziane wprost słowo 'wojna' wcale nie musi oznaczać takiej na karabiny xd możesz sobie to jakoś że sobą utożsamiać, jakaś wojna wewnętrzna czy dnia codziennego no nie wiem, taki gjlupi przykład ale nie mam czasu xD

Zresztą co ja będę tłumaczył takie rzeczy oczywiste XX
  • Odpowiedz
@sirupussimplex:
Zombie nie? Przecież to utwór o wojnie w Irlandii. Jakaś rodzina jednego z członków Foster The People przeżyła masakrę w Columbinę. Numb to mega depresyjny utwór o życiowej #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Flypho no nie wiem a jak sami autorzy śpiewają je podczas koncertów po raz 150 to są buuu Irlandia czy raczej pucio henzap XD Czym się różni zremiksowanie pumped up kicks od chciałem być? Zluzuj i przestań szukać nauki życia w piosenkach XD
  • Odpowiedz
@bylejaki: podasz te utwory o wojnie, zamachach, depresji do których ludzie tańczą na dyskotece? tak z czystej ciekawości xd


A jak nie dyskoteka to zawsze zostaje wesele z "Windą do nieba" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@NjeMjetek: I tak większość słuchaczy nie rozumie przekazu i nawiązania tego kawałka..a co najbardziej mnie irytuję to remiksy piosenek o wojnie, zamachach, depresji do których ludzie tańczą na dyskotece. Przykre


@bylejaki:

Po to jest muzyka, aby się przy niej bawić, żeby sprawiała przyjemność, słowa swoją drogą mogą dodawać otuchy, skłaniać do przemyśleń, ale to nie znaczy, że nie można się bawić przy niej...
  • Odpowiedz