Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja się starzeję czy to stan faktyczny, ale mam wrażenie, że wykop z roku na rok, a szczególnie w tym roku staje się coraz bardziej odrażającą patologią. No takie stężenie #!$%@?ów, że aż oczy krwawią. Nawet główna, a może w szczególności główna to jeden wielki festiwal #!$%@?, począwszy od komentarzy na jakości samych znalezisk kończąc. Uprzedzając rady, tak pewnie usunę konto w końcu, bo nie chcę zgłupieć.
  • 46
@JakTamCoTam: garstkę. Całą politykę i gimbostreamy na YT glownie. Nigdy mi szczególnie nie była potrzebna, a teraz bym musiał dodać nawet i połowę rzeczy, które widzę, a nie chce mi się klikać. A konto to mam niemal od początku wykopu tyle, że z dwa lata kiedyś był perm za pojazd moderacji, bo mnie jakoś obrazili, więc nie byłem dłużny, a później wniosłem o usunięcie mnie całkowite z serwisu.
@indywidualny: Zgodziłbym się z Tobą, ale kilka lat temu miałem dokładnie takie same obserwacje, jakie Ty masz teraz. :) Chyba po prostu trzeba sobie uświadomić, że że względu na darmowy i prosty dostęp, Wykop to taki skoncentrowany, internetowy śmietnik i "lepiej" było tylko na początku jego historii, kiedy wszystkiego było mniej.
@indywidualny: zmiana pokoleniowa, kult głupoty, idiokracja pełna gęba. Mnie najbardziej boli wyzywanie się od lewaków i prawników. Tzn kiedyś tez tak było ale w mniej chamski sposób. Niestety ale wykop wyrósł do tak dużego portalu, ze dzialaja tu prężnie trolle partyjne oraz obcych krajów. Codziennie na głównej znajdują się wrzutki na uchodźców, Niemców, Żydów, Wołyń i Ukraińcy to chleb powszedni. Nie da się tego blokować tagami i czarna lista bo albo