Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja się starzeję czy to stan faktyczny, ale mam wrażenie, że wykop z roku na rok, a szczególnie w tym roku staje się coraz bardziej odrażającą patologią. No takie stężenie #!$%@?ów, że aż oczy krwawią. Nawet główna, a może w szczególności główna to jeden wielki festiwal #!$%@?, począwszy od komentarzy na jakości samych znalezisk kończąc. Uprzedzając rady, tak pewnie usunę konto w końcu, bo nie chcę zgłupieć.
  • 46
  • Odpowiedz
@indywidualny: Fala gówna zalewająca wykop. Jestem tu już 8 lat i nie ma co sensownego czytać. Kiedyś było na serio dużo ciekawostek różnego rodzaju, a teraz albo polityka albo jakieś patusy streamujące w necie. Też uciekłbym ale nie ma gdzie.
  • Odpowiedz
@indywidualny to nie tylko Twoje wrażenie. Ja przez pierwszy rok tutaj nawet nie używałam czarnej listy. Mam dziwne wrażenie, że po aferze z rurką przywiało tu mnóstwo osób, które o wykopie usłyszały z mediów. Jest też rzesza użytkowników, która się radykalizuje politycznie i światopoglądowo przez przebywanie tu. Mniej więcej od 1.5 roku jest tu straszna nienawiść w stosunku do kobiet. Trzy lata temu tego nie było
  • Odpowiedz
@Euphor: O właśnie. Dokładnie o to mi chodzi. Mam wrażenie, że większość nowych użytkowników nienawidzi ludzi, włącznie z sobą i chce jak najbardziej dobitnie to pokazać, robiąc szambo. Sam mam często problem z obcymi ludźmi, bo statystyka nie kłamie i ciężko o mądrego człowieka na ulicy, ale nie mam potrzeby tego obwieszczać na cały świat przy każdej możliwej okazji.
  • Odpowiedz