Wpis z mikrobloga

#cudatechniki

Sprzedałam potrójne kombo swojemu laptopowi (za to, że klawiatura się psuła), a mama do mnie krzyczy "Co się dzieje?", a ja do niej "Niic, naprawiam komputer " :D:D:DD:D:D:D
  • 29
  • Odpowiedz
@Ned: Zaraz dostanie jeszcze half kicka, muszę zebrać tylko złą moc. Rozumiesz to? Małe "h" działa jak "Tab", a "g" wyskakuje mi jako "g/" , "s" czasem nie zaskakuje... Szlag może trafić !!
  • Odpowiedz
@tusiatko: Czy już ktoś ci mówił, że przemoc nie jest skutecznym narzędziem? Mnoży problemy, zamiast je rozwiązywać ()

Lepiej zrestartować komputer. działa w 90% przypadków.
  • Odpowiedz
@Aswerus: O już już :P Akurat, bo mam czas i ochotę formatować i instalować z powrotem tą śmieszną vistę, gdzie za każdym dosłownie razem wyskakuje mi jakiś błąd i pierw muszę się naszukać po internetach jak go naprawić . Już już :P A rozkręcić się nie da, już z bratem próbowaliśmy. Chyba śrubki super-glutem są zalane...
  • Odpowiedz
@tusiatko: To kup se win7, laptopa za 2k i nie jęcz. Z własnego doświadczenia wiem, że w laptopach powyżej 2k wszystko się psuje równia szybko, jak w tych za 5k ()
  • Odpowiedz
@Aswerus: To jest 4,5 letni Dell inspiron, czego ty się po takim starcu spodziewasz? A nie kupie narazie, jak co to w przyszłym roku sprezentuję sobie macbooka :P I nie taką krowę jak to... Mój dell ma 17", tego się nawet podnieść nie da :/
  • Odpowiedz