Wpis z mikrobloga

Praca z kobietami jest niepoważna. Wyskoczy Ci nagle taka z okresem i #!$%@?, nic już nie zrobisz. Pytasz się jak człowiek człowieka, o jakąś rzecz - wszakże ze sobą (współ)pracujecie. Gówno. Okres, opryskliwe odpowiedzi, chamskie teksty, i ogólnie syf kiła i mogiła.
no #!$%@? mać brak okresu > okres, przecież to tak bardzo wpływa na wydajność pracy że to szok.

jestem oburzony i zniesmaczony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory #pracbaza
Rozpustnik - Praca z kobietami jest niepoważna. Wyskoczy Ci nagle taka z okresem i #!...

źródło: comment_nYHwYPBUkM9Vnl64IsZ91PLy2CBAkf0h.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbanowanyzapaste: pracuje z samymi kobietami, 10 bab no nie ma szans żeby nie wypadł kilku w tym samum czasie okres. Nigdy nie było z tym żadnych problemów bo po prostu jesteśmy normalne. I jak któraś ma problemy „bo hormony” to się wyżyje w domu, a nie w pracy drze ryja na ludzi
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: nienauczenie się panowania nad swoimi odruchami wywołanymi hormonami w wieku > 16 lat to nie jest norma. Są też faceci co jak nie poruchają to chodzą #!$%@? na wszystkich albo palacze co jak nie zapalą to się wyzywają na otoczeniu, ale to wyjątki.

Ja raczej widzę kiedy kobieta ma dni płodne niż okres bo wtedy jest kilka fajnych zmian w zachowaniu na plus (np większa pewność siebie)
  • Odpowiedz
  • 2
@choochoomotherfucker właśnie też kisne z ludzi, często kobiet, które twierdzą, że w trakcie okresu zachowują się #!$%@? bo taka natura, gdzie w rzeczywistości rozwinięcie skrótu PMS wyraźnie zawiera słowo 'PRE' XD
  • Odpowiedz
To jest #!$%@? i my o tym wiemy, ale uwierzcie nam, że sami nie potrafilibyście tego opanować. Ja np często przed okresem łapie doła, jadę autobusem i nagle chce mi się płakać tak po prostu, przez hormony. My nie robimy tego dla przyjemności, to jest po prostu silniejsze. Aczkolwiek bycia suką i zasłaniania się przy tym okresem nie szanuję :/
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: U mnie pierwszy dzień to okropny ból brzucha, więc też czasem nie nadaję się do życia, ale tak jak piszesz – to nie są jakieś wahania nastroju, nad którymi nie da się zapanować ani nic w tym stylu. Wystarczy powiedzieć innym, że gorzej się czujesz i tyle. Niektóre kobiety wychodzą chyba z założenia, że skoro one cierpią, to wszyscy muszą cierpieć z nimi xD
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: napisz notatkę do przełożonego, że panienka odmawia udzielenia informacji więc robota zajmuje ci dłużej.

Jak jest normalny przełożony, to skończy się #!$%@? o okresach i innych latających #!$%@?.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że zależy to od charakteru i pewnego rodzaju dojrzałości. Od kilku lat pracuję z dziewczyną w wieku 28 lat i praktycznie zawsze, gdy akurat ma okres, to ma najbardziej zawadiacki i cięty humor, ale nigdy nie jest chamska, ani opryskliwa. Zawsze potrafi być dobrą przyjaciółką. Właściwie to jest zajebista przed, podczas lub po okresie. I to nie, żebym ją idealizował. Natomiast znałem również kobiety, które wręcz jawnie mówiły, że
  • Odpowiedz
Praca z kobietami jest niepoważna. Wyskoczy Ci nagle taka z okresem i #!$%@?, nic już nie zrobisz. Pytasz się jak człowiek człowieka, o jakąś rzecz - wszakże ze sobą (współ)pracujecie. Gówno. Okres, opryskliwe odpowiedzi, chamskie teksty, i ogólnie syf kiła i mogiła.

no #!$%@? mać brak okresu > okres, przecież to tak bardzo wpływa na wydajność pracy że to szok.

jestem oburzony i zniesmaczony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada:

Ja fantastycznie wspominam pracę w zespole 9 kobiet, z przyjemnością przychodziłam rano do biura. Z facetami bywało już różnie, wcześniej ta ekipa była mieszana i jeden kolega swoim obrabianiem dupy wszystkim naokoło robił straszny kwas. Ogunie strasznie bawi mnie przekonanie, że faceci nie plotkują ;)

Może i plotkują, ale mniej, na inne tematy i z mniejszą przyjemnością :)

Additionally, women reported a greater tendency to gossip in comparison to
  • Odpowiedz