Wpis z mikrobloga

WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE WAŻĘ WSZYSTKIE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI
NA WADZE Z BLUETOOTH PODKREŚLAM Z BLUETOOTH POŁĄCZONEJ Z APLIKACJĄ.

Cześć Mirki i Mirabelki! Mamy coś dla #mikrokoksy ale nie tylko. Krótko i na temat:
waga z bluetooth i dedykowana apka "Doctor Fit App" na iOS i Android. Przy przygotowywaniu posiłków ważycie jedzonko, apka sczytuje wagę przez bluetooth i przelicza kalorie, makroskładniki i zapisuje w dzienniku. Apka ma oczywiście kilka innych fajnych funkcji jak obliczanie zapotrzebowania, możliwość ręcznego ustawienia zapotrzebowania i podziałów, przepisy, szablony, itd.

Ogólnie wszystkie informacje na www.doctor-fit.com i https://www.facebook.com/doctorfitcom/

Na dobry początek mamy dla Was małe rozdajo, a mianowicie 1 waga leci do jednego z
plusujących! Wyniki w poniedziałek!

#rozdajo #mikrokoksy #dieta #silownia #odchudzanie
doctor-fit - WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE WAŻĘ WSZYSTKIE POSIŁKI PODKR...

źródło: comment_S5CgLUBivwUCmGDNnPgNgSMXpUXHAoT3.jpg

Pobierz
  • 42
@Dwiks: Do tego służy przycisk tarowania, który jest na wadze. Po prostu kładziesz na wagę pojemnik, tarujesz i gotowe. Możesz też przed włączeniem wagi położyć pojemnik i po włączeniu waga wskaże 0 gram z pojemnikiem. Szczerze mówiąc wydaje mi się, że przycisk tarowania na wadze jest równie praktyczny i chyba nawet szybszy.
@doctor-fit: A waga nie ma auto wyłączania np. po minucie jeśli nie zmieniła się waga? Bo jedną taką mam i po włączeniu jak uruchamia się waga masz już załadowany pojemnik i nie można odjąć tego od wagi.

Jaka jest wodoszczelność wagi, dość często zdarza mi się ważyć na np. same piersi z kurczaka bez pojemnika i wiadomo że trochę wody może polecieć i wsiąknąć w wagę.Samo zliczanie kcal wygodniejsze dla mnie