Wpis z mikrobloga

@wdvefbrgn: jakby nie było wyszczególnionej godziny to o co miałbym się czepiać? topka to zostawianie u sąsiadów, totalnych randomow których nie znam, to tez mam zamawiac ze u sasiadow nie zostawianie? Z kurierów po prostu przestałem korzystac, bo w mojej okolicy to imbecyle.
  • Odpowiedz
@bub20: niezła logika:D nie potrafisz dostarczyć paczki w godzinach w których się deklarujesz to zajmij się sadzeniem rzodkiewek. Widać że kurier
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: i za każdym razem mam się kopać z koniem? Jeśli firma oferuje usługę to chciałbym żeby ta usługa była wykonana, zamów glazurnika do łazienki, położy ci pół płytek i do tego krzywo, "reklamuj", niech przyjdzie kolejny i zrobi to samo i też reklamuj

oderwani od rzeczywistości jacyś jesteście ale cóż poradzić na portalu gdzie średnia wieku mieszka u rodziców w piwnicy...
  • Odpowiedz
  • 4
@vrdst co XDD gościu kolorowy, kurier #!$%@? od 5 rano i pracuje zazwyczaj do 17, ma swoją trasę po której praktycznie codziennie jeździ i w ustalonych godzinach dostarcza paczki. Specjalnie dla Ciebie ma robić nadgodziny za które mu nikt nie zapłaci i czekać aż skończysz pracę? Ty w swojej robocie robisz darmowe nadgodziny? Poza tym nigdy nie pracowałem w tym zawodzie, ale jestem w stanie zrozumieć jak #!$%@? to praca szczególnie
  • Odpowiedz
  • 0
@vrdst nie napisałeś nic o tym, że wybrałeś dodatkową płatna usługę, a tylko tyle, że w zamówieniu sobie ustaliłeś godzinę dostarczenia. Jeśli płaciłeś za taką usługę to zwracam honor :)
  • Odpowiedz
@vegetassj1: ale wy wiecie, że kurierzy to są ludzie tacy jak my, którzy po prostu pracują rozwożąc paczki, a nie jakieś roboty?

Skoro wy pracujecie 8-16, wasi rodzice pracują 8-16, #!$%@? wszyscy pracują 8-16, to dlaczego #!$%@? kurierzy mają pracować 6-8, 16-22?
  • Odpowiedz
@Fenomenomen: #!$%@? się własnie. To nie jednostkowy przypadek, tylko różne akcje na przestrzeni kilku lat, usługa była opłacona, czasem sklep dawał taka możliwość, ale tu mogę uznać że sklep nawalił w komunikacji z kurierem. DHL i DPD, najlepsze wrażenie sprawiał zawsze UPS. Zostawiania u sąsiadów też chcesz bronić?
  • Odpowiedz
  • 1
@Dzolejro Zdaj sobie sprawę z tego, że w kraju #cebula mocno i wyobraź taką sytuację: w danym dniu do oddzialu firmy kurierskiej w miescie X, obslugującej twój adres i wszystkie inne w promieniu 50km od X dociera twoja paczka i jeszcze dwie do których ktoś dopłacił extra za doręczenie 16-22. Już rano wiadomo, że kurier musiałby z 3 przesyłkami dymać po południu i przy okazji zrobić 60km. Dlatego magazynierzy
  • Odpowiedz
@vrdst: o 16 to zazwyczaj juz dawno jest po domowym obiedzie, ogarnij typie ze to tez sa ludzie i nie bedą siedzieć w pracy do 21 żeby jaśnie panu dostarczyć paczkę
  • Odpowiedz
@Omate: to po co mają taką usługę? Ogarnij typie że jak się ogłaszasz z usługą której nie jesteś w stanie wykonać to jesteś partacz i zasługujesz na to miano pełna geba. Zresztą godziny dostarczenia to jedno, zostawianie u sąsiadów to inne, też są ludzie i powinienem mieć #!$%@? że towar za kilka tysięcy zostawiają u nieznanych mi osób?
  • Odpowiedz
@vrdst: słuchaj, jak mam powiedzmy 100 pacek o wyrobie sie do 15, a ni #!$%@? Kię bede czekał do 16,17,18 żeby dostarczyć jedna paczkę, w dumie mam że firma ma taka opcje, jak mi za nią nie płacą, nikt nie bedzie siedział za darmo w robocie prawda?
  • Odpowiedz