Wpis z mikrobloga

Popełniłem dzisiaj błąd taktyczny który obudził mnie lepiej niż kawa :( Godz. 7:30, mój czteromiesieczny syn marudzi w łóżeczku bo to jego pora na szame. Idę do kuchni, robię mleko, biorę typa, karmie. Chłopak pięknie zjadł cała butelkę i zasnął w trakcie. Ja zaspany w #!$%@? wiec niosę go do łóżeczka i odkładam. Patrzę a ten się wierci z zamkniętymi oczami. No tak #!$%@? zapomniałem odbeknac gościa. Wyciągam, klepanie w plecy, beknal. Kontrolnie patrzę mu w oczy a tutaj full rozbudzony bezzębny uśmiech na twarzy. No i #!$%@?, no i cześć, pospane. #dzieci #rodzice #rodzicielstwo #gorzkiezale
  • 183
  • Odpowiedz
@Wybroczyna

Mój syn 2.5 roku dzisiaj jak mógłbym pospać wstał o 6. To jest dopiero taktyk, zawsze jak jestem w domu to on wstaje super wcześnie, a normalnie do 8 potrafi spać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wybroczyna
No u nas się od jakiegoś czasu zaczął boom na peppe. Kilka zestawów puzzli obowiązkowo, ale to akurat dobrze bo sam układa dość trudne zestawy. Najlepszy etap to LEGO Duplo :)
  • Odpowiedz
@tomala92 a ma drzemkę w ciągu dnia? U nas zlikwidowaliśmy drzemkę i nasz dwulatek śpi od 20 do 7-8, więc w miarę spoko. Ale potrafi się obudzić w nocy i woli obok nas się polozyc. Ma zaraz 2 lata :D
  • Odpowiedz