Wpis z mikrobloga

O to jak gazety z faceta, ktory chce wreszcie zmotywowac zone do dzialania, bo siedzi i żeruje, przedstawia go w taki sposob jak ją tam bil, molestowal,. Widac po nagraniu, ze zostało coś wyciete, a pewnie to co bardziej kompromituje kobietę. Z drugiej strony to cena brania mlodej, ktora chce latwego zycia. To info dla frajerow 180+, IT, itp co jaja zostawili u mamusi. Tak samo bedziecie wygladac, gdy myslicie nie tym co trzeba. Czy takim powinno sie pomagac? Oczywiacie, ze nie, niech oskubie was rozowa i zyjcie jak biedaki. Jak teraz nie zaczniecie myslec, to potem bedziecie jak ten czy inny z dobrym zapleczem.
#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pieniadze #rozwod
t.....i - O to jak gazety z faceta, ktory chce wreszcie zmotywowac zone do dzialania,...
  • 11
Najbardziej dziwię się facetom, którzy w dzisiejszych czasach godzą się aby mieć "wspólne fundusze" z małżonką. Wspólne konto, na które wpływają obie wypłaty... o ile są to dwie wypłaty bo zdarza się i tak że jest to "wspólne konto" no które zarabia tylko facet a dostęp do niego mają oboje. Niemniej dobrowolnie wyzbyć się swoich własnych pieniędzy, a więc środków do życia. Nie wiem czy to bardziej głupota czy naiwność ( ͡
@teczowisazabawni: Idealna historia ku przestrodze dla wszystkich podstarzałych lowelasów oglądających się za młodszymi. Z początku wielka miłość, motylki, kwiatuszki, fascynacja i fantazja w łóżku. A potem prawnie brudów i upublicznianie intymnych filmów, bo pan lowelas nie chce dłużej sponsorować swojej młodej dziewczyny/żonki. Może jestem złośliwa, ale ten facet paskudnie postąpił ze swoją pierwszą żoną i w ogóle mi go nie żal.
@teczowisazabawni: bo jest pantoflem. Jak z nim poruszysz ten temat to usłyszysz, że "jak się żyje w związku to trzeba iść na pewne ustępstwa" albo "on nie chce się wykłócać bo szkoda mu zdrowia, niech będzie jak jest"