Wpis z mikrobloga

#opera #przegladarki #windows10
Mirki wróciłem do Opery ( do tej pory FF ) co macie ciekawego zainstalowanego ? U mnie póki co Ublock, lastpass.
Szukam co jeszcze moze sie przydać.
btw w Operze nie ma opcji w kontekstowym menu "otwarcie w nowej karcie " ? Można to jakoś dodać czy coś sie skiepsciło u mnie i nie widze?

Mega podoba mi sie opcja z pływającym oknem z #youtube #tv niestety nie działa z #showup :( i nie mozna #rafatus paczeć:(( robią inne rzeczy ehhh ale i tak opcja na plus. Nie widziałem tego w #chrome czy #firefox
  • 4
@freakshow: korzystałem z uBlocka, ale wróciłem do wbudowanego blokera w Operze (zaznaczone EasyList, EasyPrivacy, NoCoin, Blokowanie szkodliwego oprogramowania, Ostrzeżenie o usunięciu blokady reklam, Polski i dodany Fanboy Ultimate).
Opcja "Otwórz link na nowej karcie" jest. Jak nie działa, spróbuj przeinstalować Operę.
Video pop-up działa tylko z HTML5.
Używam tylko jednego dodatku - Enhancer for YouTube.
Polecane jest jeszcze Install Chrome Extensions - jest więcej dodatków dla Chrome, więc jest w czym
@freakshow: Eliminator Slajdów,I don't care about cookies,Imagus powieksza obrazki po najechaiu myszką,Magic Actions for YouTube lub Enhancer for Youtube najlepiej działają ze starym wyglądem youtuba,Select like a Boss lepsze zaznaczenie tekstu na stronach,Viewhance coś jak stary Firefoxowy Image Zoom jeśli często otwierasz obrazki w nowej karcie.Ma dużo funkcji powiększanie,obracanie itp.Większosć znajdziesz na stronie z rozeszerzaniami do Opery.Imagus,Viewhance na stronie chroma.