Wpis z mikrobloga

@jasiu87: a tak sie zastanawiam: są takie folie do naklejania na szkło. Matujące, ściemniające itp. Może naklejenie takiej od zewnatrz nieco zmniejszyłoby możliwość pokaleczenia przez kawałki hartowanego szkła?
  • Odpowiedz
Słuchajcie, bo ja to wolę mieć kontrolę nad łazienką.
Powiedzcie wy mi, po co wam kabiny prysznicowe? Nie lepiej mieć brodzik i zasłonę do tego? Ja zasłonę co jakiś czas sobie wymieniam na inny kolor i jest fajnie. I nie pękają mi żadne szyby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jasiu87: miałem identyczną sytuację jak wyjechałem na urlop. Naprężenia roztrzaskały całą jedną część w drobny mak. Na szczęście da się je kupić na sztuki :)
  • Odpowiedz
@jasiu87 cena tych drzwi to będzie pewnie połowa ceny nowej kabiny a przy starym modelu to powodzenia w szukaniu ale przynajmniej nie będziesz musiał całej kabiny wymieniać. Jak sobie przypomnę wymianę kabiny to mi ciśnienie skacze meble mogę składać wszystkie ale składanie kabiny to dla mnie zbyt dużo (chyba że kupiłem taki model).
  • Odpowiedz
ja tak raz miałem w akademiku, akurat siedziałem na tronie a tu huk na kilka pięter, wszyscy się śmiali ze lokciem uderzylem, ale na szczęście techniczni obeznani z tematem i płacić nikt nie kazał
  • Odpowiedz