Wpis z mikrobloga

@ameneos: w Polsce jest na odwrót - mozna znaleźć wiele eksponatów muzealnych - nie zliczę ile amig albo commodore poszło na przemiał - najśmieszniejsze jest to że inni wymontowuja miedziane cewki z telewizorow żeby je sprzedać po 3 zł na złomie, a nie zwracają uwagi na stare konputery i konsole które kosztują po kilka stówek :)
  • Odpowiedz
@blogger: swoją drogą nie wiem jak można taką konsolę wywalić... To jest prawdziwy klasyk. Jakbyś widział, czym na warszawskiej Olimpii handlują, to jest dopiero kosmos( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet jakieś używane części do starych młynków do kawy, takich z prlu... A z drugiej strony jak ojciec chciał tam sprzedać nówki buty robocze, to Ukraińcy chcieli za darmo...
  • Odpowiedz
@virus-t: widziałem wczoraj stos dyskietek 5,25 to może i napęd gdzieś się wala :) czasami jak likwidują komputery z budżetówki to można znaleźć takie smaczki :)
  • Odpowiedz
@ameneos: w Lublinie na Elizówce jest podobne targowisko z barachłem (obok była jakieś 5 lat temu wielka giełda samochodowa, niestety z powodu dużych opłat ludzie przerzucili się na olx) więc czesto tam jeździłem - mój tato zawsze się śmiał że ludzie tam sprzedają rzeczy które on by dawno wyrzucił :)
  • Odpowiedz
@: zasilacz pasuje ten uniwersalny od kamer i taśm led (12V DC) , kabel snes/n64/gamecube też za grosze. Pady też są nowe na allegro za grosze. Konsola raczej się nie psuje. Powinno działać.
  • Odpowiedz