Wpis z mikrobloga

@artib7: jeszcze nie wiem czy jest sprawny - no i muszę skompletować do niego pady i zasilacz. Ale znając mnie to pewnie pogram trochę i będę go chciał opchnąć [bo mam od groma gier na pc do ogrania :) ]
- oczywiście dla mirków będzie zniżka :D
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet:

szanuję, choć nie grałem na SNEsie. Zatrzymaj go, to wnukom pokażesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co Ty - dzieciaki nie docenią :)
Sam kiedyś się zagrywałem na klonie atari 2600 znanym jako rambo i gdy kupiłem sobie funstation żeby wrócić do korzeni to zarówno grafika jak i gameplay mnie szybko zaczął nudzić - niestety nostalgia
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Pegazusa to Ci mogę przesłać za 30 zł razem z kosztami wysyłiki bo też kiedyś znalazłem i mi się kurzy w piwnicy xD

Tylko podobnie jak w przypadku snesa -nie wiem czy działa i nie mam okablowania - chociaż może jest zasilacz ale musiałbym sprawdzić :)

Właśnie najgorsze jest to że konfrontacja z rzeczywistością może zniszczyć wspomnienia :)
  • Odpowiedz
@blogger: Pogratulować szczęścia. Carty też niezłe. ʕʔ

Tego Pegaza chętnie kupię o ile Krokiet się nie zdecyduje. Może być nawet sama skorupa z przyciskami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O ile to nie Funstation.
  • Odpowiedz
@sylvvy:

Ja ostatnio wyrwałam 5 gier na PS4 w śmiesznej cenie bo się zamykała wypożyczalnia gier i filmów w okolicy. :)


ja na tym magazynie elektrozłomu znalazłem chyba ze cztery gry na psp w tamtym roku :D

  • Odpowiedz