Wpis z mikrobloga

Obiekt numer 1

tinder gadka
Sama napisała dając wcześniej superlike'a. Rozmowa trwała 2 dni do spotkania, gadka luzna z technikami zaciekawienia.

spotkanie
Wygląd tinder: zdjęcia seksowne, pokazujące aspekty fizyczne, luźna osobowość

Wygląd Real:70% zgodności: pierwsze wrażenie - co jest k*, kurtka puchowa dodająca +20kg, całe szczęście po zdjęciu okrycia panna wyglądała normalnie jak na focie +5kg z zimowego spasania,

Czas trwania:
2,5h

Rozmowa : luźna, jak z koleżanka, widać było ze korpo panna typu insta, snap. Była to obopólna rozmowa, dużo heheszkow i nawiązań do brykania. Głębokie spojrzenia itp. Nawiązania do jej byłych z jej strony (sic)

Obiekt: panna słuchająca siekanek techno, tatuaże, whisky, ekstrawertyk, dominacja, problemy psychologiczne ( koszmary,brak snu)

Zakończenie: zaproponowałem koniec , przy rachunku spytała sie czy coś "dorzucić coś". Odmówiłem po czym zapłaciłem (patrz wnioski). Wymiana numerów , buziak i do widzenia.
SMS następnego dnia z dzięki i propozycja następnego spotkania x2.brak feedbacku.

Odczucia:
Bardzo miło, mega zrozumienie, nadawanie na podobnych falach, chęć drugiego spotkania

Efekty: doświadczenie, brak #!$%@?

wnioski**:
płacenie : placenie za kobietę której nie znasz tworzy toksyczny schemat ze płacisz jej za jej czas, a co z twoim, który jest równie cenny? (Obejście: wybrałem miejsce do którego chciałem iść i tak na szisze, wiec nic straconego)
kontakt fizyczny: tinderowki potrzebują atencji fizycznej w końcu apka na seksy, mam inny target - różowe normiki na relacje emocjonalna.
rozmowa: nie mów o sobie, mów o kobiecie, stosuj wizualizacje do kierowania emocji kobiety,
dni po: brak proponowania spotkania ze strony panny czy odrzucanie bez innych opcji stawia w pozycji opcji dodatkowej. Szanuj swój czas i siebie, stosuj proces next

Działania następujące:
1. Zmiana rozkładu płacenia , żeby nie wyjść na gbura i dodatkowo zrobić test księżniczki : "to stawiam pierwsza kolejkę". Jeśli księżniczka - będzie miała z tym problem, jak nie to jest Ok.
2. Miej #!$%@? a będzie ci dane - nie napalać się , nie oczekiwać, płynąc z prądem
3. Zwiększyć kontakt fizyczny do maximum, nie gryzą najwyżej zwrócą uwagę a jak nie to lecisz dalej z ta łapą.
4. Brak wyraźnego zaangażowania ze strony tinderowki, sprawił proces next, z wymazaniem śladów po niej na telefonie oraz skutkował umówieniem się na 2 następne różne randki w odstępie jednodniowym

Ode mnie:

Trochę nerwów, bo dawno nie randkowalem i miałem inne oczekiwania, trochę się zmęczyłem psychiczne, ale przypomniałem sobie stare zasady gry. Dziś byłem z obiektem 2, jutro obiekt 3. Relacja niedługo.
#tinder
#tinder
#losuxtinderuje
  • 11
Czas trwania:

2,5h


@losux2012: na tym etapie #!$%@?łeś
Policz ile warty jest twój czas, zapisz to w głowie i zachowaj na zawsze. I jeśli choć przez moment w twojej głowie pojawi się myśl że nie jest to tego warte to ewakuacja (i masz to w głowie przed spotkaniem wyrazić w PLN! to bardzo ułatwia).
Nie ma że "w sumie fana i miło się gada" i poćwiczysz rozmowę, albo szanujesz swój czas
@losux2012: trochę chaotycznie napisane, na początku myślałem, że to opis 2 spotkań i to też @jakiezycietakiarab: ale później wykminiłem, że ty pisałeś i bez odpowiedzi. Jak raz nie odpisuje to nie piszesz drugi raz, a jak odpisze to czekasz tyle samo na odpisanie. Druga sprawa, że jak panna jest zainteresowana to zapomni o swoich byłych i będzie się tobą zajmowała. Wniosek, jak zaczyna mówić o byłych to ewakuujesz się.
@
@losux2012: o hui. Dobrze, że już nie muszę na randki chodzić, bo nie daj boże bym takiego psychola spotkała, co robi pełną analizę spotkania, wylicza mi ile mam zimowych nadkilogramów i #!$%@? coś o płaceniu za czas kobiety xD Ty się dziwisz, że jesteś sam? Relacja to nie matematyka i wyliczanie komuś jego wad w głowie xDDD
@Bellie: Nie dziwie sie ze jestem sam - porzebowalem byc sam z wyboru, aby sie udoskonalic, odkryc samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirbaleko ty widzisz "wyliczanie komus wad", ja widze zdrowe podejscie plusow i minusow danej osoby jako rozsadny mezczyzna.
Oceniasz czlowieka jako psychola po formie jego opsiow nie uswiadamiajac sobie ze kazdy ma inne zdanie i podejscie do tematu...typowa #logikarozowychpaskow .

Dlatego prosze nie #!$%@?
@losux2012: nawet cię kurcze miałam na czarnej liście xD nie wiem jak mi ten wpis wyskoczył.
Argument z logiką różowych pasków wstaw se w pupę, ty po prostu z góry gardzisz kobietami i bierzesz je za jakieś ułomne. Ułomne nie są, wyczuwają idiotę i uciekają. Oby Ci się w życiu powodziło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bellie: Rozumiem twoje podejście i się z nim nie zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego skorzystaj z poniższej procedury:
1. Czarnolista -> nie czytaj -> nie komentuj -> nie udzielaj się :*

Jeżeli wpis ma na celu spuszczenie z siebie frustracji bez wartości merytorycznej, to sobie to daruj skarbie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: