Wpis z mikrobloga

@rzep: Tu chodzi o wiarygodność a ona musi być na jakimś poziomie w każdym filmie. Nie neguje, że ta kobieta jest wspaniałą aktorką, ale po prostu zęby bolą i zawieszenie niewiary idzie do kosza jak w serialu czy filmie historycznym o okresie w którym prawie nie było czarnych w Europie, nagle zmienia się postaci rasę. Jakby Martin Luther King albo Micheal Jordan był biały to też by mi przeszkadzało. Co
  • Odpowiedz
czyli absolutnie nie było by nic złego w graniu stalina przez Murzyna bądź Jordana przez białego? Ja nie wiem po #!$%@? tak komplikować sprawe i na SIŁE wrzucać do takich ról ludzi, którzy nie pasuja .


@Klepajro: Jeśli byłby to film nie mający wiele wspólnego z rzeczywistością i taka byłaby wizja reżysera, to nie, nie byłoby w tym nic złego.

Powtórzę - zrozumcie różnicę pomiędzy filmem historycznym, mającym na celu
  • Odpowiedz
Tu chodzi o wiarygodność a ona musi być na jakimś poziomie w każdym filmie. Nie neguje, że ta kobieta jest wspaniałą aktorką, ale po prostu zęby bolą i zawieszenie niewiary idzie do kosza jak w serialu czy filmie historycznym o okresie w którym prawie nie było czarnych w Europie, nagle zmienia się postaci rasę. Jakby Martin Luther King albo Micheal Jordan był biały to też by mi przeszkadzało. Co do Nikifora -
  • Odpowiedz
@pepies: To już nie jest film historyczny tylko fantastyczny. Równie dobrze Małgorzata mogła być przedstawiona jako krasnolud alkoholik.
A bronienie reżysera bo "wizja artystyczna" czy porównania do Barta z Simpsonów to jedno wielkie XD i brak RiGCzu
  • Odpowiedz