Wpis z mikrobloga

Jutro rano się okaże czy dzisiejsze wzrosty to była zwykła zagrywka żeby ukrócić niedobitków, czy też dalej będzie szedł w dół.
Trend powoli się stabilizuje z odbiciem w dół więc wszystko zależy od naszych wschodnich braci jak to się dalej potoczy. Dzisiejsze wzrosty były dalekie od naturalnych, jeśli jutro klasyczne giełdy zanotują na otwarciu spadki to możemy uznać że to jeszcze nie koniec drogi w dół, ale raczej 6000 nie przebije.
Jeśli tendencja się utrzyma to z można się spodziewać około 6800-7000 na liczniku
#kryptowaluty
  • 6
@Qiudo grudniowe wzrosty tez nie były naturalne ( ͡º ͜ʖ͡º) ludzi poprostu #!$%@? i nie doszukuj się tu jakiś zagrywek czy spisków.
Zagrywki grubasów to pompa po dużym spadku a nie pompowanie pompy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Luk21: grudniowe wzrosty były spowodowane przebiciem się krypto do mediów bo wszędzie było pełno informacji o BTC czy to w radio czy w tv, te wzrosty były spowodowane nowym kapitałem a nie wartością samą w sobie.
Aktualnie wracamy do naturalnego poziomu z listopada, z tym że jest więcej kapitału i niektórzy ludzie ci zakupili w grudniu/styczniu mogą się jeszcze wstrzymywać że sprzedażą i rynek może ich jeszcze trochę poddusić nadzieją szybkiego
te wzrosty były spowodowane nowym kapitałem a nie wartością samą w sobie.


@Qiudo: Bzdura , te wzorosty zostały spowodowane aktywnym tradingiem tych ludzi na giełdach , a nie żadnym kapitałem. Cena krypto nie zależy od ilości kapitału tylko od aktywności użytkowników podczas sprzedaży. Praktycznie 2 boty mogą wywindować cenę w kosmos co już kiedyś dawno temu zostało udowodnione.

Wystarczy popatrzeć jak cena i market cap rośnie na gównocoinach o praktycznie zerowym