Wpis z mikrobloga

@Pasiv:Już wiesz, że ja tak nie uważam :) Poza tym powtarzanie w kółko tekstów, które przeczytałeś na wykopie, o których wiadomo że są teraz na fali wznoszącej na pewno nie dodaje ci splendoru.
@boubobobobou: O kurde... a ja to dla wiecznej chwały robię! Dzięki że mnie uświadomiłeś, że nie tędy droga. Dla mnie ta cała reprezentacja z ich selekcjonerem na czele jest żałosna, a tłumaczenie Błaszczykowskiego jest zwykłym chwytem pod publiczkę. Ale jak widać dobrze to rozegrał, bo naiwnych przekonał.
Napiszę dokładniej - jazda po Błaszczykowskim, kiedy robią to niemal wszyscy, jest zagraniem czysto pod publiczkę (tym bardziej, że zrobiłeś o tym wykop). No oczywiście, że pije do twoich wypowiedzi.
@boubobobobou: Masz prawo oceniać moje działania jak uważasz, ja nie zamierzam w ogóle dyskutować o twoich odczuciach na temat moich działań. I zmieniasz temat. #!$%@? mnie tylko, że na pensję tego piłkarzyny i bilety dla jego najbliższych, które zadecydowały o przejebce turnieju, musiałem złożyć się także ja, a nie tylko ty i tobie podobni. I używaj "odpowiedz".
@Pasiv: Ja nie oceniam twoich działań, tylko to o czym piszesz. Tematu nie zmieniam - cały czas piszę o tym co jest żenujące (twoja wypowiedź i wykop, oraz co nie jest - przyznanie się do błędu). A co do pensji, to zaciekawiłeś mnie - w jaki sposób składamy się na nie?
A co do pensji, to zaciekawiłeś mnie - w jaki sposób składamy się na nie?


@boubobobobou: Nie chce mi się ciebie edukować.

W sumie to nie chce mi się nawet z tobą gadać. Jak pisałem - oceniaj sobie mnie jak chcesz. Błaszczykowski i jego fanboje są dla mnie beznadziejni. Rzal, bul i rzałoba, jakby to napisał prezydent.
@Pasiv: W takim razie spokojnie mogę uznać, że to tylko trolling w twoim wykonaniu :D Mi nawet chce się z tobą rozmawiać, ale skoro nie, to nie. Gdybyś jednak zamierzał odpowiedzieć, to patrz, co napisałem w poprzednim zdaniu ;)