Wpis z mikrobloga

@luke_cornet: porównanie wysoce z dupy.
Kup Bitcoin dzisiaj i za rok pogadamy. I chodzi o to żebyś tylko kupił i trzymał przez rok. Bez daytradingu i innych zabaw na giełdzie.
Tak naprawdę boli cię dupa o to że btc jebnal z 20k na jakies marne 6 a mimo to masa ludzi i tak jest do przodu.
Ja dzisiaj dokupiłem, jestem pewien że ten dołek odbije.
@trebeter nie rozumiem tego niesamowitego bólu dupy o te bitcoiny.... Idę o zakład, że nie stać Cię by kupić 1 BTC ¯_(ツ)_/¯ przecież to tak mało jest warte, że chyba pokażesz nam jaki z Ciebie bordowy turbokozak ( ͡ ͜ʖ ͡)
@brudnyPampers Zarabiam tylko na tym co rozumiem. Na giełdzie nie będę zarabiał, ponieważ nie posiadam bota do grania na niej ani nawet dostępu do pierwszych informacji.

@denuke Tak, ale zarówno cena MS Windows czy Office, ubrania z Bangladeszu, czy nowej Tesli nie zmienia się tak szybko i o takie wartości. Zwłaszcza że w/w rzeczy istnieją fizycznie, a BTC dla mnie nie tylko nie istnieje fizycznie ale sam w sobie jest pozbawiony wartości.
Zarabiam tylko na tym co rozumiem.


@luke_cornet: nawet jak czegos nie rozumiesz to ktos inny moze to rozumiec i na tym zarabiac.
Nie chce cie przekonywac do krypto, chce tylko ci pokazac ze twoj kontr argument o graniu rok temu w kasynie ma sie nijak do mojego o kupnie BTC rok temu. Poswiec 100zl na BTC dzis i zobaczysz ile bedziesz miec za rok. Mozesz zyskac 300-400% stracisz co najwyzej 100%.