Wpis z mikrobloga

Mam 27 lat i nigdy nie kupowałem ani nie piłem alkoholu. Mając 21 lat, przechodząc raz obok sklepu, w którym alkohol jest przy kasie, postanowiłem że wejdę i wreszcie pierwszy raz kupię jakąś wódkę. Stoję w kolejce, z każdą sekundą serce mi bije coraz mocniej i gdy ostatnia osoba przede mną płaciła i za 5 sekund miała przyjść moja kolej, wtedy nagle już kompletnie spanikowałem, czułem, że mam sparaliżowane struny głosowe, a serce zaczęło mi wręcz skakać do gardła. Młoda, seksowna ekspedientka mówi 'proszę, co podać?' a ja mówię 'Aaa, hmm' ona już się patrzy z politowaniem a ja wtedy 'a nie, jednak już nic, tego nie ma' i wyszedłem z uginającymi się nogami i rękami ciężkimi jak po siłowni. Wcześniej jednak rzuciłem na nią wzrokiem a ona widać było że wiedziała kim jestem. Czułem się jak totalny odpad i taki też jestem. Drugi raz nie próbowałem, nie wiem dlaczego mam taką blokadę psychiczną ale wiem że byłoby znowu tak samo, w święta na spotkaniach rodzinnych też nigdy się nie napiłem bo po prostu boję się wziąć do do ust, że zniszczy mi to serce i cały organizm. Może to przez matkę, jak byłem w 3klasie gimbazy i koledzy z klasy mówili o ich piciu to byłem pewien że bajki opowiadają, matka mi mówiła że jakbym się napił w tym wieku alkoholu to komórki mózgowe by mi obumarły i stałbym się na zawsze upośledzony także nawet łyżką do buzi bym nie umiał trafić.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #rozowepaski #tfwnogf #truestory #sadstory
A.....e - Mam 27 lat i nigdy nie kupowałem ani nie piłem alkoholu. Mając 21 lat, prze...

źródło: comment_6l0ksPmg8izkGB6gq8v3B4UjUPKSG4Ul.jpg

Pobierz
  • 9