Wpis z mikrobloga

@ganglinuksa: Na początku jak zainstalowałem Ubuntu 17.10 to była porażka , zabugowany strasznie był i uruchamiał mi się po reboocie 20 minut , bo były problemy z ze sterownikami do sieci, teraz zainstalowałem 17.10.1 z poprawkami i jest ok, nie wrwacam na Widows 10 już w ogóle, po nowych sterownikach do Nvidia 390.25 gry się nie tną na linuxie.
@hudys: Też miałem nie dawno Windows 10 i podziękuje, ciągła praca dysku i procesy których nie można zamknąć, bo powracały, pomimo tego, że telemetria i reszta badziewia była wyłączona, a Windows update był ustawiony jako ręczny, system ciągle coś robił sam .
@hudys: Unity też mi się podoba, tylko wkurzało mnie to, że jak odpalałem przeglądarkę internetową, to ten pasek dalej tam był, wiem że można wyłączyć, ale jakoś mnie to raziło ( ͡ ͜ʖ ͡) a ten dock jest super, "start" jest po lewej stronie jak w Windowsie i godzina też na swoim miejscu, i nie ma tej denerwującej belki górnej.
@PiersiowkaPelnaZiol: Tak, na Linuxie, na każdej dystrybucji możesz pobrać i zainstalować Steam, wcześniej były lekkie ścięcia przy graniu w CS-Go, ale jak wyszła aktualizacja Nvidia 390.25 do Linuxa, to jest Ok, oprócz tego masz program WINE, który instaluje i odpala prawie wszystkie programy z Windowsa, No i płatny program Crossover który robi to samo, ale tam wszystko musi działać, ja użytkownik, który z Windowsem był ponad 15 lat przesiadłem się na
@PiersiowkaPelnaZiol: Jak masz dobre parametry w komputerze, to nie musisz się przejmować jak ci będą chodzić gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo i tak będzie dobrze, tylko niestety nie wszystkie gry z Windowsowego Steama są na linuksie, większość lepiej instalować z płyty przez własnie Wine, Lub Crossover, na początek polecam ci sprawdzić Ubuntu, lub Minta (Linux mint 18.3 Lub Ubuntu 17.10.1 albo 18.04 LTs który wyjdzie w