Wpis z mikrobloga

#polak #cebula

Powiedzcie mi co jest z tymi ludźmi nie tak. Wchodzą na strony z okazjami, żeby kupić coś taniej, w promocji, ale wystarczy, że ktoś wrzuci okazję z McDonalda, to zaraz leci taki pierwszy napisać, że to trucizna, że to ze zmielonego psa, że obok mnie w pizzerii to jest jedzenie najwyższej jakości i JA tam wolę zjeść. Ktoś wrzuci okazję z KFC - kurczaki z antybiotykami, więcej kości niż mięsa itd. #!$%@? was obchodzi co jem i #!$%@? mnie obchodzi wasze zdanie. Na stronie z promocjami największą rozrywką dla takiego pajaca jest #!$%@? się w cudze życie.
Pobierz JEST-SUPER - #polak #cebula

Powiedzcie mi co jest z tymi ludźmi nie tak. Wchodzą n...
źródło: comment_WxzO4MniT8oXOGfZmCHN53AEBblK03AW.jpg
  • 7
@JEST-SUPER: Można też podejść od drugiej strony: a #!$%@? ciebie to obchodzi? Normalny człowiek to oleje i jak chce to kupi sobie 4x Big Mac za 20.00. Ludzie piszą różne idiotyzmy i tego nie zmienisz, jeśli potrafi się filtrować i ignorować to co naszym zdaniem jest niepotrzebne jest w życiu o wiele łatwiej. A ty tak bardzo to przeżywasz jakby ktoś ci wjazd na chatę zrobił.
@uhu8: Chciałem o tym komuś powiedzieć, a komu jak nie moim internetowym kumplom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie ciekawi po prostu co Ci ludzie mają w głowie, bo za każdym razem widzę takie komentarze