Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz w życiu miałem paraliż senny ( ͡° ʖ̯ ͡°). Obudziło mnie ściąganie ze mnie kołdry w super gwałtowny sposób, tak jakby ktoś zaraz przy krawędzi łóżka wsysał kołdrę jak pojedynczą nitkę makaronu. Nie wiedziałem co się dzieje, czułem autentycznie że już nie jestem przykryty i nagle budzę się i nic się nie zmieniło oprócz tego że już byłem przykryty a z kołdrą wszystko było w porządku. Myślę sobie #!$%@?ć falubaz i idę spać dalej. I niestety powtórzyło się to jeszcze raz, aż potem się bałem zasnąć :|

#paralizsenny #sen #zalesie #truestory
  • 8
@UrbanHorn: mi się kiedyś śniło, że najpierw jakaś zjawa mnie dusiła, obudziłem się po chwili a w rogu był jakiś demon i mówił, że czeka na mój ruch, obudziłem się znowu zapalam światło, a on dalej w rogu wrzasłem i się obudziłem na serio i poszedłem siku ze strachu xD
@UrbanHorn: ej, bo ja się naczytałem kiedyś o paraliżu przysennym i jak go spowodować sztucznie. Niby mi się udało, bo było strasznie i w sumie to najstraszniejsze wspomnienie jakie mam... i później zacząłem sobie ten paraliż powodować "niechcący" więc tak raz w miesiącu był, każdego wieczora się niepokoiłem czy to już dziś mnie czeka. I raz miałem takie doświadczenie, że leżę sparaliżowany (panika, duszność i brak kontroli nad tempem oddechu), próbuję