Wpis z mikrobloga

Wykopiecie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu udało mi się dokończyć obiecany artykuł o Falconie Heavy xD Ostrzegam, że nie ma tam żadnych odkrywczych rzeczy. Jest to raczej coś w rodzaju zbioru dostępnych informacji na temat rakiety, jej porównanie do Delty IV Heavy i kilka innych ciekawostek. W komentarzach dostałam dużo sugestii odnośnie tego co powinnam opisać, ale sporo z tego musiałabym oprzeć na samych domysłach i plotkach, bo SpaceX nie udostępnia publicznie wszystkich informacji na temat swoich rakiet. No i wołam plusujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej zapraszam do czytania!

Link do znaleziska: O Falconie Heavy słów kilka

Start za nieco ponad 48 godzin! []

#kosmicznapropaganda #eksploracjakomosu #spacex #technologia #elonmusk #mikroreklama
źródło: comment_FOOUD4WyOutKFaQkwv7PIxTPSVJ3N0Qd.jpg
  • 11
@OCISLY: Bardzo ciekawy artykul, wykopane :) Jedna mala uwaga, powtorzylas sie dwa razy z tym

Pierwotnie planowano, aby on również wrócił na Cape Canaveral, ale po pierwsze powstały tylko dwa lądowiska na Florydzie


Początkowo mówiło się, że wszystkie trzy stopnie wrócą na ląd, ale jak widać plany zmieniły się, a na Cape wybudowano tylko jedną dodatkową platformę i nie zapowiada się w tej chwili na to, aby miala powstać kolejna.