Wpis z mikrobloga

Ile kosztuje operacja zmiany płci? Pewnie z kilkadziesiąt tysięcy dolarów? Średnia pensja w Aceh to mniej niż 200 usd miesięcznie. Na operację zmiany płci może sobie pozwolić 1% Indonezyjskich transekualistów, a takie zabiegi nie są refundowane przez państwo. A jak kogoś stać to nie pracuje w salonie piękności za najniższą krajową.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Nie rozumiem co to ma wspólnego z tym co napisałem. Wcale nie trzeba odbyć operacji zmiany płci, aby być osobą transpłciową. Nawet osoby bogate często jej nie wykonują (operacji zmiany narządów), gdyż może mieć ona różne rezultaty, a niektóre wolą zostawić swój narząd (często przez hormony przestaje normalnie działać). Można być transpłciową kobietą i mieć penisa.

Fakt jest taki, że w tym przypadku chodzi o zwykłe osoby transpłciowe, które pracują. Policja przez weekend napadła na kilka salonów piękności, aby aresztować osoby trans i poniżać je przez kilka
  • Odpowiedz
@artpop: Teraz doczytałem o tym w lokalnych mediach. Mamy tu 12 transsekualistów z których część jest przebranych za muzułmanki. Słyszałeś kiedyś, żeby facet przebrany za zakonnicę albo lesbijka w stroju biskupa strzygła komuś włosy w Polsce? Rozumiem, że ktoś może mieć inną orientację seksualną, jego sprawa ale trochę szacunku do lokalnej kultury i religii. Co to k---a jest? Chcesz być szanowany to sam najpierw uszanuj innych.
Dokładnie to co napisałem
w.....a - @artpop: Teraz doczytałem o tym w lokalnych mediach. Mamy tu 12 transsekual...

źródło: comment_PUIYqoJVa63Beo1jjObzSikG4NDT1hhA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mamy tu 12 transsekualistów z których część jest przebranych za muzułmanki.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Transseksualistek, nie transseksualistów jak już. Co to znaczy 'przebrane za muzułmanki'? To kobiety transpłciowe nie mogą nosić chust na głowie? Wtf?

Słyszałeś kiedyś, żeby facet przebrany za zakonnicę albo lesbijka w stroju biskupa strzygła komuś włosy w
artpop - > Mamy tu 12 transsekualistów z których część jest przebranych za muzułmanki...

źródło: comment_lz9SUbLuL5yichMb0rG7JZfpP1yDiit9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To właśnie takie matoły jak ze zdjęcia poniżej psują opinię całemu środowisku LGBT w Indonezji.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Te kobiety transpłciowe doznały poniżenia, które trwało kilka dni, zostały zabrane z miejsca pracy, rodzina się o nie martwiła, a ty jeszcze nazywasz ich 'matołami' + formie męskiej? Czy ty czytasz co napisałeś?
  • Odpowiedz
Jedno źródło:
"Untung mengaku sudah beberapa kali didatangi ibu-ibu yang mengeluhkan anaknya digoda oleh para waria tersebut" = "kiloro mam skarżyło się, że ich dziaci były zaczepiane przez transekualistki".
"Ibu-ibu ini datang sampai menangis ke saya. Mereka bilang anaknya diberi perawatan gratis di salon, digoda sama waria." = mój syn miał dostać darmowe strzyżenie w trakcie którego był uwodzony",
Kolejny link "menangkap 12 mak nyah yang bekerja di premis terbabit, berikutan ada penduduk mengadu mereka menggoda remaja lelaki" - zatrzymano 12 osób które miały chodzić nago i uwodzić nastolatków".

Masz link z BBC - twierdzisz, że
  • Odpowiedz
info z lokalnych wiarygodnych źródeł, a on Ci wyjeżdża byś przeczytał jakąś


@AgentGecko: Przekomiczne jest to, że @wyindywidualizowanyentuzjasta zwyczajnie kłamie. Znowu podał nieprawdziwe tłumaczenie odnośnie tego, że 'spacerowali' nago, chociaż wyżej odniosłem się do tego.

Kolejny link "menangkap 12 mak nyah yang bekerja di premis terbabit, berikutan ada penduduk mengadu mereka menggoda remaja lelaki" - zatrzymano 12 osób które miały chodzić nago i
  • Odpowiedz